Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan, hogy az...

Miért mondják sokan, hogy az EU-ban élelmiszerhiány meg válság van, amikor Hollandiában, Németországban csak úgy szórják a magyar termékeket fillérekért?

Figyelt kérdés

Tele van a közösségi média megosztásokkal, hogy ezekben a jóléti országokban a magyar gyártású lisztet, étolajat, cukrot stb.-t csak úgy szórják fillérekért 1+1-e gratis ajánlatokkal, amikor mi megfulladunk az árakban és csak egy kilót vehetünk max ezekből.

Nálunk van élelmiszerhiány, nálunk van gazdasági válság, mi magyarok miért szeretjük a nyomorunkat mindig kivetíteni másokra is, akkor is ha nincs valóságalapja?



2022. júl. 26. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert atbasztak
2022. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Fidesz propaganda. Megis mit mondjon, hogy szarban vagyunk? Soha nem fogja beismerni.
2022. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régi folyamat. Pl. a magyarországi vadhús jelentős részét is külföldre értékesítik régóta. Itthon a maradékot megvehetjük drága csemegeként, pedig a mennyiség alapján még az iskolai menzákon is lehetne néha fácánleves.
2022. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Komminizmusbol rankmaradt hanyatlo nyugat eszmelye, jol rezonal ra az akkor fiatalsagat elo mai nyugdijas korosztaly.
2022. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik párhuzamos valóságnak.
2022. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
talán nem kellene elhinni mindent amit megosztanak a neten, én Németországban élek de sehol sem láttam ilyen ajánlatot, a háború kezdetén volt egy kis étolaj és liszt hiány és azóta megjelent mindenféle import étolaj, spanyol portugál, gondolom magyar is, én azt nem láttam, de, hogy fillérekért adják... 1 liter olaj 3.99 euro, mostani árfolyamon 1600 forint felett van
2022. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
M1
2022. júl. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
en nem tudom miért mindenki az étolajtól van sokkolva... ti ezt isszátok, hogy ennyire fontos? :D nálunk 1 liter több, mint 1 hónapig áll a szekrényben, pedig 2-3 naponta főzünk, sütünk, és 3an vagyunk. engem jobban érdekel, hogy a tej, kenyér, meg ilyen alapvető élelmiszerek drágulnak.
2022. júl. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8:)
2022. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
A magyar kormány hazudik, és úgy állítja be Magyarországot, mintha ott minden rendben lenne, bezzeg a Nyugat meg hanyatlik. Nos ennek a fordítottja igaz, ha nem is minden probléma mentes itt Nyugaton, de mégis a Paradicsom Magyarországgal szemben.
2022. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!