Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is erőt adott Orbán...

Másnak is erőt adott Orbán Viktor beszédje, hogy együtt legyünk túl ezeken a háborús időkön de utána újra felemelkedjünk ahogy az utóbbi években is?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 15:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Határozottan igen. Európa hanyatlik, Orbán pedig csak jól elénk b*szta a valóságot (ezt az emberek nem igen szeretik, mert jobb nekik a boldog tudatlanságban és gyáva illúziókban élni). Európa évtizedekig biztonságot adott, most épp ennek az ellenkezője történik, és ez egyfajta kognitív disszonanciát okoz. Szerintem nagyon jó, hogy erőre buzdít minket, mert most mi leszünk Európa legmenőbb helye! Ezt előbb utóbb azok is belátják, akik most még foggal körömmel védik az Uniót.
2022. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

" Szerintem nagyon jó, hogy erőre buzdít minket, mert most mi leszünk Európa legmenőbb helye! "


Uram isten!

2022. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Édes istenem de szeretném én, ha Magyarország csak egyszer az életben még úgy tudna majd hanyatlani, mint jelenleg a Nyugat!!!
2022. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kifújta a szél a szemetet Tusnádfürdőre, egész kellemes lett a levegő, már csak meleg van.
2022. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
12: Akkor lesz "Uram Isten", ha a gyermeked már nem fog olyan filmet látni, ahol a főszereplő csajozni/pasizni akar, ha nem fogja tudni végignézni az olyan a klasszikusokat, mint például a "Feketék Fehéren-t", mert túl rasszistának minősítik majd, vagy amikor a suliban a jelenlegi woke balosok nonbinárisra nevelt gyermekei kicikizik a tiedet, mert fiú létére nem lesz hajlandó szoknyát viselni, és azért nem lesz menő, mert csak a lányokhoz vonzódik. Épp a napokban kezdtem el újranézni a Született Feleségek sorozatot, és valamelyik a fülénél rángatva vezette ki a gyerekét, mert rosszul viselkedett. Az egész dologban az volt a beteg, hogy annyira belém idegződött az, hogy ma már minden IS bántalmazásnak minősül, hogy az volt az első gondolatom, hogy nem fogják-e ezt a jelenetet cenzúrázni, gyermekbántalmazásra hivatkozva. Na kb. ezt érik el, hogy az ember ilyen baromságokon gondolkodik, és én még ráadásul azok közé tartozom, akiket nem tud kilóra megvenni ez a progresszív politikai mainstream.
2022. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Wir schaffen es zusammen

Übers Ende dieser Welt

Die hinter uns zerfällt"

2022. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nem.
2022. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%

"erre ez a roppant gerinces és megbízható orosz mit csinál? Kilő pár rakétát Odesszára. "


Biztos, hogy a ruszki volt?

2022. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Molyember ***** válasza:
94%
Nem, bmeg, magukat lövik az ukránok, ahogy teszik már február óta, az oroszok csak védekeznek, meg egyébként is teljesen jogos, amit tesznek, ami ráadásul nem is háború. Menj már a francba...
2022. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
A többség azért nem ért egyet ezzel, mert buborékban élnek, de aki akadémiai vagy értelmiségi körökben mozog vagy dolgozik, az megérzi rendesen a hatását minden nyugati őrületnek (ökoterrorizmus, poszthumán, identitáspolitika, genderfluidizmus, radfem). Gyakorlatilag ingyen kapsz egy ötöst a bölcsészkaron, ha belecsempészed valamelyik dolgozatodba az ökofeminizmus kifejezést. Persze ezt Marika vagy Pisti nem fogják megérteni, mert őket ez nem érinti közvetlenül, nem baj, majd az unokáikat, mert most már a középiskolákban elkezdték ezeket ezerrel nyomatni.
2022. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!