Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk a magyar filmeseknek?

Mi a bajuk a magyar filmeseknek?

Figyelt kérdés

"„A mozgóképszakma valamennyi alkotója és technikai munkatársa kulturális szolgáltatást nyújt, nélkülük nincs magyar filmtermés, mely mindig is fontos része volt a magyar kultúrának. Minden mozgóképes termék sok és speciális tudást igénylő szellemi munkával, befektetéssel készül” – írják, hozzátéve: a filmkészítők döntő többsége katás egyéni vállalkozó."


[link]


Van pofájuk ezt mondani, amikor 2000 óta nézhetetlen az összes magyar film? Kivétel nélkül idiótaság az összes, és ők gyártják ezeket a hulladékokat. Menjenek inkább dolgozni!



2022. júl. 20. 15:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#21: Jobb forgatókönyvek, jobb rendezés, jobb színészek, jobb jelmezek, érdekesebb történetek és karakterek.
2022. júl. 20. 17:51
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
#22És tudnál mondani egy témát amiről szólhatna egy magyar film?
2022. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#23: Csak mondok egy példát. Most megy a Lányok Dubajban című lengyel film a mozikban. A történet érdekes, a megvalósítás jónak tűnik. Valószínű nem a legjobban sikerült, de legalább film. A magyarok miért nem tudnak ilyet? Miért csak ilyen Drakulics elvtársakat meg Csak szex és más semmi szintű szutykokat tudnak kipréselni magukból?
2022. júl. 20. 18:00
 24/27 anonim ***** válasza:
66%

Annak ellenére, hogy filmek terén egyetértek veled kérdező, azt azért beláthatod,hogyha senki nem nézné,akkor nem készülnének. Ha valaki pedig ebből keresi a kenyerét, akkor nyilván nagy érvágás neki a KATA módosítása.

Az Aranyélet szerintem világszínvonal volt, bár az sorozat :D

2022. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, biztos velem van baj, de volt jó néhány film ami tetszett 2000-től és nem csak azért, mert egyszerű vagyok, mint a faék. A teljesség igénye nélkül, nem időrendi sorrendben:


Liza, a rókatündér

Karanténzóna

Made in Hungaria

Kontroll

Testről és lélekről

A martfűi rém

Budapest noir

2022. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmad sincs kérdező mit beszélsz. Szerinted a magyar filmesek csak filmeket gyártanak? Én is filmes vagyok, imázsfilmeket, promókat csinálok cégeknek, esküvői videókat, előadásokat veszek fel. Ezeket is filmgyártóként csinálom. Tájékozódj.
2022. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

7-es a Kincsem című filmet láttad? 2017-es magyar film és óriási sikere volt.


Neked mi bajod?

2022. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!