Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezzel manipulálni akarják a...

Ezzel manipulálni akarják a népet? Milyen érdekes, csökkentették a rezsicsökkentést, és lám-lám, baromi nagyon erősödött a forint?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 19. 10:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem nyilván elméletben az összefüggést, nem erről van szó.

Csak már a sokadik cikk, amibe belebotlok a neten, pl. ez is.

[link]

A média ugye mint tudjuk, irányított. És az lett volna a kérdésem, hogy erre most rátesznek-e (a kormány) egy lapáttal még, és a csapból is ez fog-e folyni, hogy milyen erős lett hirtelen a forint (közben egy faxt).

Mert annyira azért nem lett erős.

És hogy ezzel akarják-e kifogni a szelet azok vitorlájából, akik majd az első (több)százezres rezsiszámlák után kimennének az utcára.

Szóval értitek, oszd meg, és uralkodj. Lesz, akinek húsba vág, lesz aki meg földhöz veri a seggét, hogy jaj de jó, erősödött a forint.

Valami ilyen megközelítésből indíttatva írtam ki a kérdést/észrevételemet.

2022. júl. 19. 11:19
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésemben a "manipulálás" szót úgy értem, hogy Orbánék erre játszanak rá, hogy mindenki kifizesse majd a horror villany és gáz számláját, mert ez az ára, hogy erős a forint, hurrá.
2022. júl. 19. 11:23
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

2%-ot erősödött a forint, a rezsi meg 200%-kal emelkedett.

Akinek ez akkora öröm, hogy földhöz veri magát, az meg is érdemli a szellemi és vagyoni nyomorát, meg bizony.

2022. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig erre építi a kormány most a kommunikációját, hogy kb. szégyellje magát, aki ekkora áldozatot nem vállal be a forint erősödéséért.
2022. júl. 19. 11:28
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

jogállamiság tárgyalásában ettek látszólagos engedményeket, amíg ez a látszat meg van, addig némileg tud erősödni. de mivel az évtizeden át épített autokrácia - diktatúrát nem fogják felszámolni, így vissza fog még zúhanni.

Van esély most hogy 390 -et is megközelítse, akkor érdemes lesz még € -ót venni.

2022. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!