Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdi már mindenki érezni...

Kezdi már mindenki érezni hogy hogyan nyilvánul meg a politikai vezetés felett álló háttérhatalmi erő?

Figyelt kérdés

Koronavírus után szinte napra pontosan kirobbantottak egy újabb katasztrófát, ami jelenleg az orosz ukrán konfliktus most erre fogják hogy még jobban az átlag emberek életét tönkre tegyék és a hatalomtól függővé tegyék.

Mikor dőlnek a jelenlegi politikai rendszerek, mikor a nép megelégeli mindezt?

Angol, olasz miniszterelnök lemondott, és ha jól emlékszem Malajziába vagy valamelyik ottani országba is egyszerre mondott le a kormány és távozott a miniszterük is.

Mi áll ennek a folyamatnak a hátterében, ki mit gondol?


2022. júl. 18. 21:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Akkor látom se a kérdező se a konteóskánk nem olvasott ilyen könyveket!😉 mondjuk jobb is, ha egy egyszerű konferenciáról levezeti, hogy az a sötét terv, akkor ha elolvasná Harari halhatatlanná váló emberekről és összeomló társadalomról szóló -amúgy nagyon erős alapokon álló- elemzését, rájönne, hogy mennyire nincs képben a világgal.
2022. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
89%

#31 Én nem olvasni szoktam Hararit, hanem hallgatni. Mit is mond ebben a videóban, hogy fogunk visszagondolni a covidra? És mit mond még?


[link]

2022. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
23%

32! Oké, tisztázzuk akkor ha valaki elmondja, hogy lehet visszaélni valamivel, akkor az miven igazolja, amiben hisztek?

Amúgy tényleg olvasd el a 21 lecke a 21. Századra címü könyvét, mert az jobbára ilyenekröl szól. Csak ugye Harari alapvetöen nem konteósoknak szánta, hanem olyanoknak, akik szeretnek tájékozottak meg felkészültek lenni.

2022. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

#33 Ez csak egy kis szösszenet volt Hararitól, mondott még félreérthetetlen dolgokat. De Schwab is elég konkrétan beszél, amit mond az érdekes módon olyan, mintha a Global Future kongresszus lenne a végkifejlete. 🤔 Arról meg annyit, hogy nem képzelgés, hogy milyen lenne, ha, hanem konkrétan az a céljuk, ez el is hangzik a kongresszuson, hogy ne törődjenek semmivel, csak a céllal.

De amit írtam, hogy Harari mit mond, hogy fogunk visszaemlékezni a covidra...

Közben meg ilyen felszólalások vannak az EU parlamentben. Elég naivnak kell lenni ahhoz, hogy a túlnépesedés ellenére azt higyjük, hogy megakarják menteni az emberiséget a 0,2% halálozási rátájú covidtól. A covid mesterséges, már nem titok. A Vuhani virológiai labor Amerika és Fauci kezében van. Faucinak meg olyan negatív hírneve van, ami a Holdról is látszik. Tehát kreáltak egy vírust, az Új világrend, Great Reset miatt, ami ugye 2020-ban el lett indítva. Végülis már most meghalt többmillió ember az Új világrend miatt és még csak 2022 van, messze van még 2030. Ne szóld el magad, hogy az Új világrend nemzetközi konferencián elhangzó dolgok konteók. Végülis a népességcsökkentésről beszél, háborúkról, kínzásról, világkormányról. Háború van, mesterséges vírus van, az emberek tönkretétele zajlik globálisan.



EU képviselő felszólalása:

[link]


EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése miatti felszólalás.


[link]



EU parlament az oltásról, eugenika, nyílt kijelentés:


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

34 Ahelyett, hogy magadat győzködöd -mert ez így másra nem jó- kérdezek!

mi lett a régi konteókkal? Tényleg, már kérdeztem korábban!

Hol a rendőrállam, és George W. Bush örök elnöksége? Mert ugye volt az "önmerénylet" utána a "fake war on terror", hogy behozza az NWO-t az illuminati és az USA egy rendőrállam legyen, ahol nincsenek szabad választások, sőt semmilyen választások, mert ezt a konteót hallgattam/olvastam TÍZ ÉVEN KERESZTÜL! Még Obama elnösége idején is voltak hívei!


Amúgy nem furcsa, hogy minden konteó amcsi "influenszerek" találmánya vagy orosz állami média hazugsága?


Miért nincsenek konteók Németországból, Nagy-Britanniából, Kínából, japánból, Brazíliából?


Tudsz nekem egy híres japán össszesküvéselmélet gyárost mondani?


(mielőtt jössz, hogy ez terelés, nem az, hanem akármit mondok, úgyis lepereg rólad, akkor kicsit megdolgoztatlak...)

2022. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
89%
#35 Nem pereg le, amit mondassz, viszont nincs értelme a régi dolgokról beszélni, mikor a Great Reset el lett indítva, a covid meg mesterséges. Nem engem kell megdolgoztatni, az elmúlt 2,5+ év covid alatt átnéztem én az ENSZ-től kezdve minden lószart. Nem Hihetetlen magazint linkelek, hanem EU parlamentet stb. Tehát, mi a véleményed a videókról?
2022. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Milyen great reset?
2022. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

36! Már leírtam, de lám szépen kitértél! 😜


Amúgy te fölvállalod saját magad, hogy ki vagy való èletben? Mert ha igen van egy ajánlatom!


Ha 2030ban még lesz magántulajdonod -tehát a "gréjtresszett" egy kitaláció -legalábbis ahogy te hiszed- , akkor nekem adod a felét! Ha meg neked van igazad, és lesz Great reset akkor nekem úgysem lesz mit adnom, nem igaz? 😯 ergo be kell érned egy beismeréssel, hogy igazad lett! Benne vagy?

2022. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
89%

#38 Én felvállalom magam, ha arról van szó. De itt nem csak a magántulajdon eltörléséről van szó, hanem sok egyéb dologról is. Nagyon szívesen belemennék a játékba, de előbb fog beütni a krach, mint 2030.


A Great Reset el lett indítva:



[link]


[link]



Ezt már tényleg, saját szemmel is lehet látni, hiszen ennek az egyik célja a fosszilis energia fokozatos kivezetése (2030-ig "Fit for 55", amiről még Orbán is beszélt, 2050-re meg klímasemlegessé akarják tenni a Földet) pont ez folyik éppen. De ha már a magántulajdon eltörlése.. Tankolni luxus lesz, ha eltörlik a hatósági árat, plusz már most korlátozva van a tankolható mennyiség, ami egyre kevesebb lesz, míg végül semmi. Élelmiszert vásárolni már lényegében most is luxus, pedig az élelmiszerhiány, illetve a termékek vásárlásának korlátozása még nem is olyan jelentős most, mint amilyen lesz. Kifűteni télen a házat szintén hatalmas összeg lesz. Így nem lesz nehéz eladósodni és megválni a magántulajdonodtól (kocsi, ház stb), vagy ha nem válsz tőle meg magad, könnyen kivásárolható leszel, mint ahogy már számolják fel a családi házakat külföldön.

2022. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
21%
Idióta tudatlan buta konteosok.
2022. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!