Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családtámogatásokat nem...

A családtámogatásokat nem kellene azonnal visszavonni?

Figyelt kérdés

Egy gyereket mindenki saját magának vállal, nem kötelező.


Ha már bevállalta, az eltartàsa magánügy, ehhez senki én semmi köze, főleg nem a többi adófizetőnek.



2022. júl. 16. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Vissza kellene, de a gyereket nem nevelők többsége elhiszi, hogy ez valóban segít megoldani az alacsony születésszámot.
2022. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Remélem minden támogatást visszavonja, hogy felgyorsítsuk a botrányt
2022. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
#2 szintén. Én most kárörvendek mint az állat. Ez van. Remélem csőd lesz és az Orbán kormány egy hatalmas hasassal fejezi be a politikai pályafutását.
2022. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

3 - helyes!

Minél előbb hasal, annál jobb!

2022. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én az összes csókot, falusi csókot, babavarot visszafizetettném azonnal. Nem értem miért pénzt adni a szülésért.
2022. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb ember a 80% így is úgy is vállalna gyereket.Függetlenül a támogatásoktól, régen is volt, hogy gyerekenként valamivel kevesebbet kellett fizetni,nem akarok hülyeséget írni, nem tudom mi volt a neve.A családi 10+10 millákat se a családok kapták, hanem az építőipar,meg az összes többi ezen a területen foglalkozó cég.Ahogy jött a babaváró, hirtelen feljebb is mentek az ingatlanárak, meg a felújításhoz szükséges dolgok.Mesterségesen pumpálta felfele az állam az árakat minden caros állami támogatással.Senki se járt vele jól, csak azok, akikhez a 27% áfa befolyt.
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
A segélyeket el lehetne venni, az adókedvezményeket meg megtartani.
2022. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De igen.
2022. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is mindent vissza kéne vonni. Nem fair, hogy az egyik 10 millát kap, a másik alól meg kirántják a talajt. Legyen akkor egységesen szar mindenkinek és bukjon a kormány!
2022. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 puritan ***** válasza:

Dögöljön meg a szomszéd tehene is...

:-)

2022. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!