Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy ez az új...

Lehetséges, hogy ez az új rezsidolog csak egy "publicity stunt" a fidesz részéről?

Figyelt kérdés
Régi jó módszer a saját népszerűség növelésére. Beharangozol valami borzalmas szar hírt, aztán később bejelented, hogy mégsem lesz annyira rossz a dolog, mint elsőnek hittük, vagy hogy egyáltalán nem is fog megtörténni.

2022. júl. 16. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint Lenin?
2022. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, valamiért én is erre gondolok, hogy előadták a legszarabb verziót majd kihirdetik, hogy sikerül mókolniuk a rezsivel és annyira még sem lesz olyan szar, mert megodották a problémat.
2022. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már én is gondoltam rá, hogy lehet, hogy végűl "csak" egy 50%-os áremelést akarnak így lenyomni a torkunkon. És még örülni is fogunk neki, hogy mondjuk egy 30 ezres gáz számlából nem 115, hanem csak 45 lesz.
2022. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy a saját táborban is hőbörgés van, valamit sürgősen ki kell találniuk, különben lehet szaladni novemberben a tüntetők elől
2022. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átfutott már ez az agyamon, mert ez a fokú átgondolatlanság még tőlük is komoly szintlépés, de már kezdek kételkedni benne. NEM az a bajom, hogy tudomásul kell venni, hogy az árak emelkednek és ezt az állam már nem tudja finanszírozni, de ezek a szabályok, az időzítés (megvárni az utolsó pillanatot) és a kommunikáció egy kalap sz*r. Jelen állás szerint ez nekünk kb. + 5000/hó lenne, és ez persze még vállalható, de elönti az agyamat a vér, hogy így is "túlfogyasztónak" számítok, miközben télen a ház nagy részén csak 16 fok van, beleértve a hálómat meg a konyhát (ráadásul szigetelt ház, szigetelt tető, új nyílászárók). Értem én, hogy emelkednek az árak, de ez így akkor is nonszensz.
2022. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Régi bevált módszer. Jön az erős, jóságos vezető, és megmenti az országot a gebasztól, ami nélküle nem is létezne.
2022. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!