Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, hogy Orbán...

Miért baj az, hogy Orbán Viktor megint sikeresen megvédte a rezsicsökkentést? Már az is baj, ha jól csinál valamit?

Figyelt kérdés

Ezek után is a nagy részét ő fogja fizetni, csak a többletfogyasztás megy piaci árba. Ami azt jelenti, hogy továbbra is fillérek lesznek a rezsiszámlái annak aki nem él nagyon pazarló életet. 1 szobát vagy 1 fél szobát mindenki ki tud fűteni ennyiből, meg hűtő meg meleg víz mindenkinél lesz. Kell ennél több? Ha igen, akkor most a válság miatti években igenis piaci árat kell fizetni. De az alapvető rezsicsökkentést megvédte. Még ez is óriási dolog, mert más országokban semmilyen rezsicsökkentés nincs.

Én is túlfogyasztottam eddig a villanyt, de most visszaveszek a fogyasztásból, mert nem akarok magas számlákat. Mindenki más követheti a példámat.

Én ellenzéki vagyok, de ennek a rezsicsökkentés eltörlése ötletnek én magam is tapsolok. Mi ezzel a baj?



2022. júl. 15. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után is a nagy részét ő fogja fizetni"


Aha, a Jézuskát meg a Télapó hozza, igaz?

Te mondd, tényleg ennyire buta vagy, vagy neked fizetnek ezért?

2022. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát, aki eddig 3 szaunát és 8 légkondit üzemeltetett a lakásban, annak most biztos visszább kell fognia magát.
2022. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont mondom a főnökömnek, hogy nézd má főni, igaz, hogy a szekrénynek késznek kellett volna lenni mára, de legalább az ajtó megvan, az is valami, azért a fizut megkapom, ugye?
2022. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 normál háztartás 2 emberrel többet fogyaszt ha van 2 nagyobb fogyasztó...
2022. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jön az, hogy hirtelen mindenki energiakalkulátorrá válik?
2022. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én ellenzéki vagyok, de ennek a rezsicsökkentés eltörlése ötletnek én magam is tapsolok. Mi ezzel a baj?"


Az a baj, hogy akkor lépték meg amikor már bekövetkezett a baj.

2022. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után is a nagy részét ő fogja fizetni"

Paks teljes mértékben fedezni tudná a lakosság áram fogyasztását, ahol az előállítás költsége nincs 15 forint.

Akkor miről beszélünk? Most is túl fizetés van, te nagyon okos.


"1 szobát vagy 1 fél szobát mindenki ki tud fűteni ennyiből, meg hűtő meg meleg víz mindenkinél lesz"

Egy 4 fős család nem 1 szobában él és nekik nem jár extra támogatás. Ez szintén elmondható azokra, akik árammal fűtenek.


"Még ez is óriási dolog, mert más országokban semmilyen rezsicsökkentés nincs."

Más országban normális fizetés és erős gazdaság van, ami mellett SIMÁN kifizetik a rezsit.


"Én ellenzéki vagyok"

Hazudsz, nem vagy az. Ha az lennél, akkor tudnád, hogy most is átvertek.

2022. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!