Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik sírnak a benzin árak...

Akik sírnak a benzin árak miatt, miért nem mennek biciklivel?

Figyelt kérdés
A megoldás egyszerű. A mozgás fél egészség.

2022. júl. 15. 06:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen kérdést is tényleg csak egy pesti suttyó tehet fel, aki azt hiszi, hogy másnak is csak egy köpésre van minden, és 5 percenként jár a háza előtt a villamos/busz/metro/troli/vonat.
2022. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

Az emberek egy része, biztos hogy meg tudná tenni, de olyan szinten el vannak kényelmesedve, hogy csak azért se fog kerékpározni.

Majd ha megszűnik az ár stop, ami csak rövid idő kérdése, akkor majd sokan el fognak rajta gondolkozni.

Engem nem érint, mert évek óta csak biciklivel járok, max busszal.

Városon belül vagyok, minden itt van a közelben, nincsen szükségem kocsira.

2022. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
#12, tényleg el vagyunk kényelmesedve. De aki már nem az a mai csirke, és nincs is minden a közelében - nekem a Lidl 3 km (a környékünkön lévő Coop-ba nem megyek..) -, az kerékpárral nem fog tudni pl. bevásárolni (mondjuk hetente egyszer)
2022. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

MÉG mindenki szabadon dönti el, hogy mivel közlekedik!

Qrvára nem szeretnék olyan "fejlődést", ami ettől a döntésemtől megfosztana!

Az Orbán kormány garantáltan visszavezeti az országot a sötét feudalizmusba!

2022. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára te is sírni fogsz, attól te ne féljél.
2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

a legtöbb válasz jogos. úgy modosítanám a kérdést, hogy az a pesti aki sír (az egyébként extrém alacsony hatósági áras) benzinár miatt, az miért nem megy inkább biciklivel?


én pl. azzal járok. belvárosban gyorsabb mint a tömegközlekedés vagy az autó. van autóm is, de abba a fekete lyukba nem hajtok be ha tehetem.

2022. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
láttam már teherciklin vinni gyereket oviba, van aki a csomagtartón visz kettőt. a levegő nyilván nem a legjobb, de azt is kiknek köszönhetjük? én annyira nem bánnám a 2000 ft-os benzinárat sem, ha már a dugódíjat gyávák voltak meghúzni.
2022. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
17: "én annyira nem bánnám a 2000 ft-os benzinárat sem, ha már a dugódíjat gyávák voltak meghúzni." - Tombol a hülyeség... Isten barma!
2022. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
#18 jól van, ne sírjál, érveljel csak amellett hogy akkot minden drágább lenne a megnövekedett szállítási díj miatt, de egy teherautón az üzemanyag mennyiségéhez képest lényegesen több a hasznos teher mint egy BMW X5-ösben amiben a szőke plázacica megy a műkőrmöshöz.
2022. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
#19, a kanja pedig - kontrollként - a nyomában egy másik kocsiban.
2022. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!