Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fa ára is felmegy a...

Ha a fa ára is felmegy a rezsinövelés miatt, akkor elképzelhető hogy a magyarok tömegesen szó szerint szeméttel, műanyaggal, gumival fognak fűteni?

Figyelt kérdés

A fa és szén (lignit) ára ami eleve is iszonyú környezetszennyező, még azok is megfizethetetlenek lesznek, mert a kereslet felmegy rájuk az egekbe a rezsinövelés miatt. De ha már azok is megfizethetetlenné válnak, akkor a magyarok el fognak égetni mindent ami ég, mindenféle szerves meg polimer anyagot?

India is megirigyelheti majd a légszennyezettségünket télen?



2022. júl. 14. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt bármi lehetséges. Irány tüntetni Budapestre!
2022. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is elégettek mindent, amit csak tudtak. Keresd vissza a légszenyezettségi adatokat, főleg a keleti régiókban érdekes.
2022. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi leszünk Európa Indiája
2022. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltak eddig is trógerek akik elégettek mindent ez igaz. De most az ország fele rá fog kényszerülni. Azért az nem ugyanaz mint néhány tróger.
2022. júl. 14. 20:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felelevenítem a 90-es éveket és fogom a fűrészt meg a fejszét, oszt megyek a közeli akácosba.
2022. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

tavaszra el tünnek az erdők....

A fideszes vidékiek elindulnak fát lopni mert a fürerük megemelia gáz árátÍ:)

2022. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
F1G Remélem értitek a jelentését :) Nem Orbánt kell szidni, hanem az egész Fideszt
2022. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6#

Nevezheted falopásnak, de amúgy nem Fideszesként írtam hogy vállamra veszem a fűrészt. Elhiheted nekem, hogy én nem tekintettem a büdös kommunista Orbánra megváltóként.

2022. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezeket eddig is elégette mindenki aki nem gázzal fűt.
2022. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ez nem így van. Egyrészt büntetendő, másrészt kotord ki a salakot a sok műanyag és gumi hulladék után a kályhából, harmadrészt fogadd szeretettel a szomszédok k.rvaanyázását a szag miatt, amit a kéményed kiokád.
2022. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!