Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek akik most hőbörögn...

Ellenzékiek akik most hőbörögnek a rezsi árak miatt azok felfogják, hogy ha nem a Fidesz lenne akkor már ennyit fizettek volna évek óta?

Figyelt kérdés

Az ellenzék már 2015-ben ordibált, hogy nem szabad fenntartani a rezsicsökkentést és piaci árat kell bevezetni..


Ahelyett, hogy most a Fidesz szidjátok inkább tegyétek össze a kezeteket, hogy eddig hány millió forint maradt a zsebetekbe a Fidesznek hála, illetve most se teljesen engedik el a rezsicsökkentést csak egy szint felett kell többet fizetni.


Ezt is azért kénytelenek csinálni mert az itteni ellenzékhez hasonló balos csürhe, eu-s vezetők lábon lőtték az egész európai népet az "oroszok elleni szankciókkal" , Oroszország köszöni szépen jól van a rekord magas bevételével , Európa meg szenvedni fog..


Köszönjétek a hozzátok hasonló balos agyamenteknek ezt az egészet. Ha mindenhol jobb oldali nemzeti kormány lett volna és nem szórakoznak a szankciókkal akkor most nem kellene többet fizetni , de nektek ez kellett , Ukrajnáért szívjon egész Európa éveken át , úgy , hogy előbb utóbb úgy is átmennek rajtuk az oroszok ha akarnak...


Szánalmas!


2022. júl. 14. 17:37
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

#19


Ha a rezsicsökkentés kamu akkor MOST AZONNAL fizesd vissza a milliókat amit spóroltál te meg a családod vele

2022. júl. 14. 18:30
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy xanaxot kérdező, idegesnek tűnsz :D
2022. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

@21 "Milliókat" - ránézek a villanyszámlára és kiderül, hogy 5+ év alatt fizettem 300 ajróval kevesebbet összesen, gáz meg az egész társasházban nincs :D


Jelenlegi áron spóroltam havi 2 kilónyi ehető kenyérnyit, közben meg a 27%-os kajakiszállítós ÁFA hetente többet visz el a költhető pénzemből.

2022. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
#21 Befizettük 2014-2018 között, amikor alacsonyabb volt a világpiaci ár, mint amit "rezsicsökkentés" címen fizettünk. :D
2022. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

#23


Miért hazudsz? 5 év alatt milliókat spóroltál a villanyszámládon még ha kis fogyasztó is vagy. Fingod sincs a dolgokról

2022. júl. 14. 18:42
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Szivi, én ha hazaérek, megnézem a számláimat, rajta van, mennyi a spórolás, és kiszámolom, de tuti, hogy milliókat nem spóroltam az állítólagos rezsicsökkentésen. 😄
2022. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

#26


Akkor mit óbégatsz, hogy most mennyit kell fizetned majd? Nem lehet túl nagy különbség ha évek alatt nem spóroltál vele sokat ;)

2022. júl. 14. 18:47
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező akkora médium hogy nicknévből tudja hogy ki mennyit spórolt a rezsiből :D műanyaghuszár vagy :D
2022. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
@25 Ember, szerinted mennyi egy lakás villanyszámlája? Ha 5 év alatt mondjuk 2 milliót spóroltam, akkor havi több mint 30k csak a spórolás, ha mutatsz nekem olyan világpiaci árat mondjuk 2019-ből, ami ezt indokolná anélkül, hogy villanyradiátorokkal fűtenék ki egy hangárt, akkor hallgatlak.
2022. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

#28


Látom a többi beírását és tudom, hogy miket írkált korábban kvázi tudom mire számíthatok tőle


Mint mikor a tanár kihívja Pistikét felelni és tudja, hogy szegény defektes, szóval nem sokra számíthat tőle


#29


Sajnos látszik, hogy fingod sincs a dolgokról így kár veled "vitázni" , sajnos nincs rá semmi esély, de veletek visszafizettetném az összeset aztán lehetne hebegni habogni, hogy valóban mennyire is jó volt korábban

2022. júl. 14. 19:15
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!