Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy tanár 1,5 havi fizetésből...

Akvariumpucolo kérdése:

Egy tanár 1,5 havi fizetésből be fogja majd tudni fizetni az előző havi rezsit Dr. Orbán Viktor Mihány édesapánk mininszterelnök virológus közgazdász hadvezér kockázatelemző feltaláló polihisztor kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
10: a fidesz gazdaságpolitikája miatt kerültünk íde, az eszetlen pénzszórás miatt, úgyhogy ideje, hogy a fideszesek is rájöjjenek, hogy átverték őket, kijózanodjanak az Orbán-imádatból, mert ide vezet
2022. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10: igazad van... nem érint, mert gáz az főzés a vízmelegítő, elektromos dologba is bőven bent, fa kandalóval fűtűnk télen, ahhoz 3 évre meg van a fa...

DE! látom pl. a szomszédom, ahol 2 család él 1 órán, mert szülők földszinten, gyerekek - unoka a tetőtérbe.

Nekik most átszámolva, csak az áram és a gáz, közel 300 ezer lesz.

Valahogy nem boldogít, hogy nekem csak 20 ezer + 20 könyvelő költséggel nő az adóm a KATA miatt, és a szomszéd meg éhen fog dögleni mert 1 nyugdíj, meg egy bérminimum és egy gyes -ből nem fognak megélni...

2022. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Ja, befizeted a rezsit, és örülsz hogy nem doglesz éhen. Érdemes volt öt évet egyetemre járni ezért. :D
2022. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

11

"Sajnos" nem utasításos tervgazdaság működik, és nincs mód állami tulajdonú, termékeket előállító gyár alapítására/építésére sem. Mindössze a szolgálató-szórakoztató ágazatban nyílik lehetőség megrendelni építési kivitelezést, mint pl. futballstadionokét, amik munkát adnak sok embernek és bevételt családjaiknak.

2022. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14 folytatás: és ezek a stadionok se kerülhetnek állami tulajdonba.
2022. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nézzük, van egy hűtőm, egy mikróm egy mosógép, egy bojler és egy számítógép. 90-100kw között szoktam fogyasztani havi szinten. Aztán ebben az olyan apróságok is benn vannak, hogy telefontöltés, nyáron néha megy a venti, ha jön vendég főzök neki kv-t.
2022. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16

Belül vagy a havi 210kWh fogyasztáson.

2022. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, hogy most ha amgamat veszem mint egyedül élő 20-on évest, ennyi fogyasztásom van.

Ha msot egy egyedül élő tanárt nézünk, akkor szerintem szintúgy nem fogja elérni a limitet ha csak valamit nem csinál rosszul nagyon.

2022. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ha msot egy egyedül élő tanárt nézünk, akkor szerintem szintúgy nem fogja elérni a limitet"

Így van, ismerek ilyet.

2022. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!