Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnénk tízmillióan az...

Hogy lehetnénk tízmillióan az országban?

Figyelt kérdés

Magyarország lakosságát a törökök gyakorlatilag megsemmisítették.Hogy lehetne akkor itt 10 millió magyar????Mária Terézia kénytelen volt német ajkúakat és szlávokat betelepíteni az ürességtől kongó Kárpát-medencébe.

Ha ez így van,akkor a magyar szó nem más mint csak identitás?

Tehát akik most itt laknak,jórészt nem is magyarok.



2022. júl. 14. 09:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
70%
Sziasztok! Én fajilag magyar vagyok és tökéletesen egyet értek azzal, hogy attól hogy valaki ide születik még nem magyar. Az embereket mindenkor kizárólagosan a származásuk alapján kell megítélni, de ez soha sehol másképp nem is működött még, az emberiség többezer éves történelme során.
2022. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%
Látom nem mindenki ést egyet az LMBTQP vagy a fajkeverés eszméivel.
2022. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
2%
Hát egyáltalán nem. Én a buzulás semmilyen formáját nem támogatom.
2022. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
A genetikai vizsgálatok alapján a mai Magyarország területén élő emberek 3-5%-a rendelkezik olyan génekkel mint a 9-10. századi magyar honfoglalók többsége. Tehát a mai lakosságból olyan 30-50 ezer ember magyar származású vér szerint, a többiek mind a honfoglalás előtt itt élt népek illetve a később bevándoroltak leszármazottja. Elég megnézni hány szláv vagy német vezetéknevű él az országban, de a magyar nevűek többségének ősei is csak nevet változtattak pl amikor bevándoroltak nemesi címet kaptak, akkor a kapott birtok után kaptak magyaros nevet is, híresebbek közül Hunyadi (román), Rakóczi (cseh), Széchenyi (horvát), de szimpla felvett név is lehet pl. Petőfi (Petrovics), Gárdonyi (Ziegler), Rákosi (Rosenfeld), Kádár (Czermanik), Puskás (Purczeld), stb.
2022. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
100%
Az a nagy helyzet, hogy azokhoz a magyarokhoz, akik annó elindultak az Urálból Honfoglalni, genetikailag már nem sok közünk van. Honfoglalás alatt is rengeteg másajkú népekkel, főként török népekkel keveredtünk. A tatárjárás sem kedvezett nekünk. A török megszállás előtt is sok szlávval keveredtünk, Mária Terézia ország repopulációja után meg már sok némettel is. Egyébként a kunok,böszörmények, úzok, besenyők mind török népek voltak, az avarok kelet-közép ázsiaiak, a jászok idevándorolt kelet irániak, és a szkíták/szittyák is kelet-iráni nyelvű nép voltak. A székelyeknek is a magyar mellett a perzsa van megjelölve, mint rokon nép. Szóval aki ma él itt magyar az országban, annak is nagyon nagyon max 5% tiszta magyar vér van a vérében. Keverék nép vagyunk, ez van.
2022. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Hát kérem a 28 válaszból kb 4 volt érdemi,a többi sértődött trollkodás.

28 vs 4.Nagyjából ez a vonós és a vonómentesek aránya az országban.

Tehát a 28 cigó,a 4 a nemcigó.

Én is így sejtettem és ennyit a KSH-ról.

2022. júl. 14. 11:08
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mit számít menynien vagyunk?
2022. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!