Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Április 3.-dika előtt nem azt...

Április 3.-dika előtt nem azt igérte Viktátor hogy nem lesznek megszoritások?

Figyelt kérdés
Csak mert folyamatosan azok vannak a választás óta, most akkor mi van?

2022. júl. 12. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hazudtak. Mi lenne?
2022. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hazudik
2022. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Fideszes szájából igaz szó még nem jött soha.
2022. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
De gyurcsányébó se!
2022. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt válaszolom, amit ballibernyákként hallani szeretnél(!!) DE nem igaz, jelesül: iszonyatosan örülök annak, hogy megszórítások vannak és mindenkinek hazudtak, csak így tovább....a ballibernyákok pedig megmondták előre, de én butus, megvezetett, valójában nem is jobban elő, egybites fidesztálib, sőt NER lovag nem hittem nekik, de most már belátom buneimet, soha többé nem szavazok a fide$$re, isten engem úgy segélyen, ja nem, valójában ateista vagyok, de kereszténynek hazudtam magam...
2022. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem érzem a megszorításokat, jobban élek mint 4-5 éve. Persze ez az én helyzetem.
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Miért, milyen megszorítások vannak? Infláció az van, de az nem megszorítás.
2022. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Én sem látok iszonyatos megszórításokat...

Pl van ráadásul benzin árstop, bizonyos élelmiszerekre árstop, rezsicsökkentés maradt, SZJA maradt, gyermek utáni adókedvezmény maradt, otthonteremtési támogatás maradt, stb.

Az infláció meg globális jelenleg, tehát nem a magyar gazdaság teljesítménye csökkent le m

2022. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak a szokásos hazugság.
2022. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minisztériumoknál tételesen volt az indexek tegnap, hogy mennyit faragtak le a költésekből. Állami beruházások leállítva pl. Fertő tó. Bérstop. Különadók, Kata kinyirása. Kevesebb közmunkás ősztől. Ti, ezeket nem halljátok? Valamilyen alternatív dimenzióban éltek? Meg Varga Judit is kimondta a megszorítás szót. Alig győzték kimagyarázni.
2022. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!