Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a kormány a...

Miért akarja a kormány a KATA-s vállalkozásokat megadóztatni?

Figyelt kérdés
Azt akarják fizessenek 4-5x annyi adót? Mire fel, kap érte valamit az ember?

2022. júl. 12. 05:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%
azt kapja hogy dolgozhat.
2022. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Kiköltekezett. Most visszaveszi.
2022. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Bferike ***** válasza:
87%

Ahogy egy gombnyomással ki lehetett váltani, egy gombnyomással vissza is lehet adni.

Én hat éve vagyok motoros futár, nen a covidiatt kezdtem el.

A legtöbb amit valaha el tudtam érni munkáltatónál az négy óras bejelentés volt.

Ez a "vendéglátóipari szakmát" 90%- ban jellemezte, jellemzi.


Pofára fognak esni Viktorkáék,de nagyon.

Én mostmár lehet akkor is visszaadon, ha nem szavazzák meg.

2022. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

#2

Azokat is megszivatják, csak azoknak ez fel sem fog tűnni, vagy ha igen, akkor egyenesen sikerként könyvelik majd elm

2022. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát, azért elég sok programozó Katázott, és lássuk be, hogy a programozók nem keresnek gyengén, ezt egy tudatlan, iskolázatlannál egy értelmiségnek jobban kell tudnia. Hát, ők most kistek, és ez nagyon fáj soknak....
2022. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Kő a píz!
2022. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Kvára nem csak a programozókról van szó. Lett volna erre is megoldás, csak a fidesz annyira egyszerű, mint a szavazói. Sávos emeléssel lehetett volna növelni korrekt módon is a járulékokat (minél több bevétel, annál több adó), még az állam is jobban járt volna.
2022. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondtam, hogy csak róluk van szó! De nagyon sokan közülük Katások voltak, a programozó fórumon olvastam, azt is, hogy mennyire fel vannak háborodva. Persze volt aki úgy gondolta, hogy az "ingyen jött pénznek" örült, de nem erre lett kitalálva, és most bezárták a kiskapukat, innentől már csak arra használható, amire eleve ki lett találva.(fodrászok,kozmetikusok,műkörmösök stb. akinek kicsi a bevétele). Ők, meg megoldják másképp. :-)
2022. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
Parkany fidesz remelem lezarjak az osszes hidat es elzavarjak oket a francba!
2022. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

#18 ezek alapján pl. a futárok sem keresnek gyengén, de fogalmazhatnánk úgy is, hogy ők meg pont így kerestek meg 300-500 közötti nettó összeget, amivel Pesten kis lábbal, de legalább maguktól meg tudtak élni. Hiába volt sokuknak diplomája, egyszerűen a katás futárkodás messzemenőleg jobban megérte.


Egyszerűen ez is csak egy elkapkodott, átgondolatlan megmozdulás volt, amivel a fidesz újra beismerte, hogy nem értenek a gazdasághoz/kormányzáshoz, de pont le is tojják azt, hogy ki mennyit gürcöl, ha nekik jó.

2022. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!