Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kopogtat az ajtón a válság?...

Kopogtat az ajtón a válság? Én már itt észak-nyugat Mo.-n is azt látom, hogy iszonyú a pangás, az emberek qrva szegények.

Figyelt kérdés

Már most az van, hogy egy étteremben ahol eddig fogyasztottak bőven, központi helyen van, még csúcsidőben is jó ha foglalt 2 asztal, amikor ki van téve 20 asztal is. A boltokban meg már kapkodják el egymás elől a még megfizethetőbb áron lévő, de minőségben rossz élelmiszereket. Amik drágák, azok ott poshadnak, egy darab se hiányzik közülük, a két polccal alatta lévő "olcsó sor" meg már üres.

Ez a helyzet. Éhenkórász ország lettünk? A Fidesz tényleg mindent elkúrt az elmúlt 12 év dilettáns, gazdasági irányelveket teljesen mellőző propaganda-rezsim kormányzása alatt?



2022. júl. 11. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem eleve nincs olyan, hogy válság, mert egy bizonyos drágaság felett az emberekben beindul a túlélés ösztön, és elkezdenek lopni és gyilkolni. Elég csak megnézni az amcsi fekákat vagy dél amerikát.
2022. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nagy válság, meg éhínség lesz majd, de most még igenis járnak a magyar emberek külföldre nyaralni. Aki nem hiszi, nézze meg a Facebookon a horvátország nyaralás, trükkök, tippek vagy a horvátoszág szállás tippek oldalakat. Napi 100 bejegyzés, nem milliárdos magyaroktól...és ezek azok, akik csak horvátba mennek.
2022. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Napi 100 bejegyzés"

Hmmm, 100 ember az reprezentatív. Ráadásul pont Horvátországból, a magyarok legkedveltebb nyaralóhelyükről, ami ráadásul igen olcsó más helyekhez képest.

2022. júl. 11. 19:01
 14/15 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Jól leszavaztatok szemét külföldiek, mert én lebuktattalak titeket!
2022. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan EU-s átlagfizetés felett kéne legyen. Mert a rezsi, kaja árak már elszállóban.


Egy viziparkba is panaszkodnak, hogx ugyan sokan vannak, de már kevesebben veszik ki az amúgy 20%-al drágábban kiadott járműveket, pedig a 20%-os növekvés a 25%-os rezsinövekedésük miatt van, szóval, most kevesebbet keresnének, de csóróbbak az emberek.

2022. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!