Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti nem unjátok...

Fideszesek, ti nem unjátok ezt a "mindenki és minden rossz a nyugaton, csak mi vagyunk a jók" narratívát?

Figyelt kérdés
Joe Biden hülye, Zelenszkij hülye, a németek hülyék, migránsokat foganak be, a szlovákokat utáljuk Trianon miatt, románokat szintén. A horvátokok el vették tőlünk a tengert, a franciák csigazabalók. Nem gyanús, hogy lehet, hogy nem ők csinálják rosszul a dolgokat a világban, hanem mi magyarok tartunk rossz irányba?

2022. júl. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Ti meg nem unjátok azt,hogy "minden, ami nyugaton van jó" narratívát?


Szerinted az a típusú migráció jó, amit az EU támogat?

2022. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezen is gondolkodtam már, hogy miért nem tűnik ez fel nekik, hogy az autópályán mi megyünk szembe a forgalommal. Alapvetően rendpártiak, akik megkövetelik, hogy mindenki beálljon a sorba, de amikor nekünk kéne az EU-ban, az már baj.🤣
2022. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Hát, ezeket olvasva én éppenséggel úgy látom, hogy nálunk van a legtöbb józan ész:


"Összeomlástól tart a német ipari és kereskedelmi kamarák szövetsége"


[link]

2022. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
#3: Ugyanaz megy, mint a migránsokkal. Orbán látta jól a helyzetet akkor is, most is, mégis őt mondják el minden rossznak. Aztán pofáncsapja őket a valóság, és szép csönben elsunnyognak.
2022. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tobas ***** válasza:
72%

"Orbán látta jól a helyzetet akkor is, most is, mégis őt mondják el minden rossznak. "


Orbán is elmondta a migrációt minden rossznak aztán évek óta könnyítik Magyarországon a harmadik országbeli állampolgárok munkavállasát és függetlenül attól, hogy Ukrajnából vagy Pakisztánból érkezik az illető.

2022. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én unom, de ezt választották meg áprilisban ismét. Innentől a Fideszhulyek nem érdekelnek. Egyék meg a főztjüket.
2022. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Csak van egy különbség. Aki dolgozni jön ide, az rendben van, nem tudom, egyáltalán letelepedhet-e itt. Az EU-ba importált migránsok viszont élősködni jönnek, akiknek az európai emberek termelik meg a segélyét.
2022. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!