Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán már csak annyit tud...

Orbán már csak annyit tud felmutatni, hogy nincs nálunk háború?

Figyelt kérdés

1999-ben Taszárról szálltak fel a NATO repülőgépek. Szerbiában, Horvátországban polgárháború dúlt. Rohadtul nem emlékszem háborús inflációra.



amikor az ország egy romhalmaz, alig működik az államigazgatás, az emberek elszegényednek, és ezek a nyomorékok már csak azt tudják felmutatni, hogy nincs nálunk háború... röhej



Mondjuk háború nincs csak háborús vészhelyzet. Meg rendeleti kormányzás.



2022. júl. 9. 00:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%
Pozitív szellem Orbán. Pl, ha eltörne kezed-lábad, azt mondaná: Szerencsés vagy, mert nem a koponyád tőrt be.
2022. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
13 - mivel Orbánról totál bebizonyosodott hogy alkalmatlan - 12 év 2/3-os kormányzás, világgazdasági fellendülés mellett - így értelemszerű, hogy BÁRKI alkalmasabb lehet, mert csak Orbánról tudjuk hogy ALKALMATLAN!
2022. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
Ide haza nem azzok kerülnek kormányra, akik értik a piacot. A mostani meg nem is akarja érteni se. 3 millió ember bebizonyította, hogy mekkora a sötétség a közgázból. A Gyurcsány egy Wish-es Macron volt se több. Mire leeszik nekik, hogy Orbán meg vándor bolhapiaci Putin.
2022. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%
Bizonyított a kangörcsös TSZ elnök, ahogy bizonyított a baloldal is. Egyedül a radikális jobboldal nem volt még kormányon. Az esély mindenkinek kijár, így Toroczkainak is. Én benne látom az egyetlen esélyt, hogy ebből a nemzetből normális ország legyen. Adja az ég, hogy így legyen.
2022. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
#24 Toroczkai Lászlót szívesen látnám kormányon én is. GYF és OV bukott politikusok
2022. júl. 9. 21:24
 26/33 anonim ***** válasza:
42%

Toroczkai ugyanúgy nem EU konform, mint Orbán!

Az ilyeneket már ismerjük, köszike, de nem kell!

Annyira mélyen van az ország, hogy az EU nélkül nem tudna talpra állni - ehhez meg nem Toroczkai a megfelelő ember.

2022. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
6%
Több dolgot is fel tud mutatni a fidesz mutatni, bármilyen hihetetlen. Tudom, hogy ke leszek pontozva, de engem már nem izgat. 12 után sem sikerült megtanulni azt, hogy nem mindenről diktájtoj ojbán tehet és hogy a "fideszlop" nem program. (Nem vagyok fideszes btw)
2022. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
27) akkor tanítás minket.miért vágyunk utolsók minden gazdasági mutatóban?
2022. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
76%
Az sem rajta múlik ,hogy éppen itt nincs háború..
2022. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Aberráltaktól a tudomány tagadása sem új. Most a gazdaságon látszik meg és nem csak a genderörületein.
2022. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!