Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a pontos oka a forint...

Mi a pontos oka a forint értéktelenségének, Orbán szerint a háború?

Figyelt kérdés
Nyílván nem csak a háború, de mit kellett volna másképp csinálni a kormánynak?
2022. júl. 8. 11:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

8# na mekkora volt az a hatalmas infláció tavaly novemberben??? Érdekelne!

A másik, mindenhol van nem kicsi infláció, Litvániátol Németországig....az miért van? Orbán Viktor miatt talán??

2022. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
11 tehát akkor ezzel azt akarod mondani, hogy Gyurcsánnyal is tök ok volt annó minden, amikor mindenhol hitelválság volt? Nem is kellett volna lemondania?
2022. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

12# nem.

Azért nem lehet párhuzamba állítani a kettőt, mert Gyurcsány 2004 től lezüllesztette a gazdaságot 2008 ig, amikor jött a válság... azért is ütött akkorát!!

A fidesz alatt pont az ellenkezőjét tapasztaltam a válságig.

2022. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

"Azért nem lehet párhuzamba állítani a kettőt, mert Gyurcsány 2004 től lezüllesztette a gazdaságot 2008 ig, amikor jött a válság... azért is ütött akkorát!!"


Orbán 12 évig csinálta sokkal nagyobb mértékben ugyanazt, mint Gyurcsány 4 évig. Ezért is üt most akkorát a válság Magyarországon.


"A fidesz alatt pont az ellenkezőjét tapasztaltam a válságig."

Azért érezted így, mert ügyesen átvert a Fidesz téged is 12 éven át.

2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

13, rendben, Gyurcsány lezüllesztette és Orbán meg pont felvirágoztatta.

Viszont, ha ez tényleg igy volt, akkor miért világviszonylatban is a leggyengébben teljesitő valuta ma a forint és miért itt van a térség legnagyobb inflációja? Egyáltalán, hogy lehet, hogy egy ennyire erős gazdaság valutája ennyire leértéktelenedik?

2022. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Orbán próbálja elrejteni, hogy az ő inkompetenciájuk miatt van főképp.
2022. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

11nek

"8# na mekkora volt az a hatalmas infláció tavaly novemberben??? Érdekelne!"


Hát mondjuk akkora, hogy az állam hatóságilag lekorlátozta az árakat, hogy ne száljanak teljesen el.

2022. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2022. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2-es nagyjából egyet értek, de az, hogy mi közreműködünk a háborúban az egy ordas nagy hazugság szerintem
2022. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Szal, hogy közreműködtünk, közreműködünk a háborúban:

ha csak az Ukrán politikánkat nézem az elmúlt8évből, akkor is kijelenthetjük, hogy a neméppbarátságos még gyenge kifejezést. Én nem kétlem, hogy ők sem voltak puszipajtásaink, de valljuk be, mi is tettük érte. A lengyelek kb ugyanolyan szinten voltak velük, mint mi, ők érdekes mód mégis ki tudtak alakitani egy működő kapcsolatot. Ha nem blokkoltuk volna az ukránokat ott ahol tudjuk, lehet, hogy teszem azt, már EU és Nato tagország lenne és lehet, hogy Putyin nem ment volna neki, mégha a Nato tagság erősen kérdőjeles is lenne.

Viszont a másik oldal, meg az, hogy Putyint ott támogattuk, ahol tudtuk a ruszkik érdekeit nem kicsit toltuk mindenhol, mint egy előretolt helyörség. Nem mi küldtük ki a rakétákat és mi öljük halomra az embereket, én ezt aláirom, de mi sem vagyunk jobbak a Belaruszoknál!

2022. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!