Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan számolnak be a fideszes...

Hogyan számolnak be a fideszes médiák a forint mélypontról?

Figyelt kérdés

Akik itt néztek M1-et vagy követtek más fideszmédiát, a forint zuhanásáról ott hogyan számolnak be? Említik?


Megnéztem az origo.hu címlapját, de ott egy hang sincs a forintról, csak jakabpétereznek, mintha az lenne az ország legfontosabb problémája.


Említik érdemi helyen fideszes médiában, vagy teljes mellébeszélés van, és ellenzékiek gyalázása folyik inkább?


2022. júl. 5. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Hát engem jobban érdekel Jakab Petya vergődése, minthogy épp minek mekkora az árfolyama. Akit érdekel, egy kattintással megnézheti.
2022. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: szóval az nem érdekel, ami befolyásolja, hogy mennyit fizetsz a dolgokért a boltban, hanem inkább a JP szappanopera. Orbán népe...
2022. júl. 5. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs probléma... így nincs hír se róla.

Helyette ez van: [link]

2022. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
2: Nem az újságból fogom megtudni, mennyit fizetek a boltban, látom egyedül is, nem vagyok debil.
2022. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy is, a tipikus Gyurcsányozás, terelés... de rendes kommunikációt nem tudtak még kitalálni. De majd ha jön, akkor Gyurcsány lesz a felelős érte, mert 12+ éve ...
2022. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kevesen tudják de valójában kétféle infláció létezik.


Az egyik a gonosz, rosszféle infláció. Ezt Gyúcsány és Soros György csinálja. Ezzel döntik csődbe az országot, mint 2008-ban.


Illetve van a másik, a jóféle Orbán Viktor típusú infláció. Ennek jellemzője, hogy az alacsony árfolyam miatt növekedni kezd a versenyképesség. A növekvő versenyképesség pedig felpörgeti a GDP-t, aminek következtében egyre több és több multinacionális cég fog Magyarországra költözni, ez a gazdaság fellendüléséhez és általános jólétet fog eredményezni. Köszönhetően Orbán Viktor sikerpolitikájának, így fog berobbanni a magyar gazdaság."

2022. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: nem tudom eldönteni, ez most vicc vagy komolyan gondolod. :-D
2022. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy, migránsozik helyette.
2022. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Közben találtam egyet, itt azt mondják, sokkal jobban élünk...

[link]

2022. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy, bezzeg a törököknél...

[link]

2022. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!