Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti hisztek még...

Ellenzékiek, ti hisztek még abban, hogy a jelenlegi ellenzékkel leváltható Orbán?

Figyelt kérdés
Most légyszi ne az alapján szavazzatok, hogy takarodjon-e Orbán vagy sem, hanem hogy a jelenlegi ellenzék alkalmas-e arra, hogy leváltsa vagy lesz-e rá valamikor?

2022. júl. 1. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, már most is alkalmas rá
Igen, csak idő kell nekik
Nem, teljesen új ellenzék kell
Nem, Orbán már amíg él már soha nem lesz leváltható
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem , és semmilyen új párt sem tudja.
2022. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Más ellenzékkel sem lehet. Akárki jönne, hazugságokkal lejáratnák a médiájukkal, ahogy pl. MZP-re azt mondták, hogy Ukrajnába vinni harcolni a férfiakat, amit a primitív emberek elhittek.


Ugyanilyan hazugságokkal bárkit le lehet járatni, ha minden csövön a hazugságot tolják, mert az egyszerű ember nem tájékozódik, hanem elhiszi, amit sulykolnak neki.

2022. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Megint betették a seggüket a parlamentbe, én ezt már el sem hittem, innentől le se szarom a büdösbandát. :(
2022. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi ellenzék az egy vicc.


Ami a leváltás elvi lehetősége mellett szól: Korábban is sikerült már megtörni őket önkormányzati választásokon és időközi országgyűlési választásokon! Nem leválthatatlanok, ez egy mítosz. És akkor is dőlt a propaganda az emberekre, akkor is lejtett a pálya.


Ami a leváltás elvi lehetősége ellen szól: Akinek van politikai ambíciója, de idáig csendben maradt, az mégis hol van? Vannak egyáltalán ilyen emberek???

2022. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Meg kell várni a rendszer kifutását.
2022. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ellenzékiként miért nem teszitek fel azt a kérdést, hogy nem lehetséges az, hogy a Fidesz-KDNP azért van ennyi év után is hatalmon, mivel a felkínált alternatíva annyira FOS, hogy senki sem akarja őket vissza? Nem kéne ellenzékiként elgondolkozni azon, hogy a jövőben egyetlen szavazatot se adjanak le azokra a pártokra/politikusokra, amelyek valamilyen módon, de részt vettek az O1G-koalícióba, és támogassanak helyettük egy tőlük teljesen független erőt, pl. a kutyapártot, ha már a Mi Hazánk nem tetszik nektek? Amíg olyan politikusok határozzák meg az ellenzéki politikát mint Gyurcsány vagy... (most nagy bajban vagyok, mivel az O1G pártok annyira kiüresedtek, hogy nem tudok rajta kívül megnevezni senkit, aki számítana), addig biztosak lehettek abban, hogy Orbán fog nyerni.


Adok egy jó tippet Orbánék leváltására, 2026-ban szavazzatok mind a kutyapártra vagy az MH-ra, és erre biztassátok az ismerőseiteket is. Érjétek el, hogy az O1G-koalíció akkori formája egyetlen szavazatot se kapjon (a párttagok és családjaik szavazatain kívül), és akkor meglátjátok, lesz kormányváltás.


Már 2018-ban lehetett volna, ha az MSZP, a DK, LMP és a PM elásta volna magát, és arra biztatták volna a szavazóikat, hogy szavazzanak az akkori, még erős Jobbikra, de hát akkoriban még divat volt nácinak nevezni a Jobbikot és Fidesz-csicskának nevezni.

2022. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ne fárassz már :D

Menjél szavazzál akkor legközelebb a kutyapártra,biztos ők nyernek a fidesz ellen, trust me :D

2022. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7: sajnos a kutyák egy LMBT-párt, hasonló nyugati paneleken nyugszik, mint a Momentum. Ezt úgy mondom, hogy legutóbb rájuk szavaztam, de bárcsak lenne valami normális ellenzéki párt, nem az exkomcsik meg azok ivadékai.
2022. júl. 2. 01:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem
2022. júl. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!