Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki tábor most van a...

Az ellenzéki tábor most van a legmélyebben. Mi az oka?

Figyelt kérdés

"Az ellenzéki szavazók elutasítóbbak a fideszesekkel, mint fordítva, olvasható a Policy Solutions friss tanulmányában, ...."


Az ellenzéki listára szavazók 30 százaléka rosszul érezné magát, ha fideszes költözne a szomszédba. Akkor már inkább laknának mihazánkos szavazók mellett.


&


Az ellenzékiek 44 százaléka nem tudja elképzelni, hogy fideszessel kerüljön romantikus kapcsolatba, a mihazánkosok vonalán ez csak 34 százalék.

Ezzel szemben a fideszesek 58 százaléka simán összejönne ellenzékivel, ha arról lenne szó. [link]



2022. jún. 30. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ebből a gödörből a kiút nem jobbra vagy balra van,hanem csak felfelé!
2022. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ebből is látszik, valójában melyik oldal kirekesztő és gyűlölködő.
2022. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem szexelek Fideszessel... :D
2022. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Előző vagyok. Mondjuk amekkora kárt csinált a Fidesz az országunkkal, nem csoda ha már csak a szimpatinzánsait is utálják.
2022. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sörpocak ***** válasza:
52%

Annyira azért nem lepődtem meg, hisz az igazsághoz hozzátartozik, hogy a fidesznek nagyon sok "ha nincs ló, jó a szamár is" felfogású ember szavazott. Ergo, alapvetően akár ellenzékiek is lennének/lehetnének, csak nem értékelték elég jónak a mostani palettát, vagy a miniszterelnökjelöltet.


Viszont ellenzékiként a hétköznapokban akárhányszor a fideszesekről beszélünk, akkor mindig a vérfideszesek jutnak eszünkbe. Egy ilyennel meg komolyan, ki akarna összejönni?

2022. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem fogok és nem is akarok ítélkezni senki felett, én csak azt a szempontot fogom erre behozni, hogy 12 éve Fidesz van. Ha jól csináltak volna mindent, talán az ellenzéki szavazók is békésebbek lennének feléjük. 2/3 hatalommal csak ők a felelősek, nem hárítható el. Csökkenthették volna az árkot a két tábor között de csak mélyítették.
2022. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Ezzel csak az a baj, amit sajnos a baloldali, liberális szavazók nem nagyon vesznek észre, hogy a baloldali liberális média, publicisták, szellemi holdudvar stb. olyan szinten próbálja lejáratni, mocskolni a Fideszt, hogyha ők nem állnának szembe ezzel keményen, akkor lenyomnák őket. Ilyen a politika.
2022. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Csak most, a te kedvedért, felnéztem a nagyjából 3 legolvasottabb baloldali(nak tartott) médium oldalára.

Nem találtam ilyet, amit mondasz, tudod mik vannak?

A 444-en a Nagy Márton egyik mondata jelenleg az első hír, aztán Putyin van alatta közvetlen.

A 24.hu a vizes vb magyar győztesek vannak legfelül, közvetlen alatta valami Erósz halála, és szintén az a Nagy Márton: "Az árstop nem jó"

Végül még megnéztem a 168 órát, és ott is csak a harmadik cikk némileg politika, de a koronavírusról szól.

Nem találtam meg, amit mondasz, hogy lejáratnák - és mellesleg, újra mondom, akinek 2/3-a van, az a fidesz, tehát ha hibás, ha nem, a felelősség akkor is az övék, és had tegyem hozzá: lehetőség lett volna csökkenteni ezt, ami mára kialakult.

2022. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: Tóta W. Árpád, Parászka Boróka, Bartus László - lehetne még sorolni a neveket, amik mocskolják vagy gúnyolódnak a kormányon. Vagy itt van ez a cikk Csáki Judittól: [link]


Lásd be, akik ilyen elvakultan gyűlölik Orbánt, azokkal nem lehet kiegyezni. Nekik nem az a problémájuk, hogy a Fidesszel egy-két dologban nem értenek egyet, hanem a teljes ideológiájuk eltér. Nincs pont, amiben meg tudnának egyezni.

2022. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 nem kérdés, hogy vannak ilyen barmok itt is, ott is. Úgy teszem fel a kérdést: Kinek kéne kezdeményezni a közeledést, és példát mutatni egy teljes országnak?

Én azt hiszem, az az egyik nagy baj, hogy a fidesz csak és kizárólag a sajátjait képviseli, és nem akar tudomást szerezni arról, hogy ha 9 millió embert nézek, akkor igazából nekik csak egy töredékük ért velük egyet. Mivel ellenzék már nincs, bele kéne venni a programjukba (ami nincs) olyan dolgokat, ami szimpi lehet egy baloldali érzelmű embernek is, hogy én pl. ne érezzem már saját magamat X éve hontalannak saját szülőföldemen érted...

2022. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!