Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz baj abból , hogy...

Nem lesz baj abból , hogy ennyit emelgetik az alapkamatot ?

Figyelt kérdés
Ebből nem lesz hátránya az országnak meg a kormánynak, hogy ilyen magasra emelik az alapkamatot ?

2022. jún. 29. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#7

Volt már olyan is, balos kormányok idején, akkor is gyarmatnak tartott minket az EU.

A másik, hogy én rühellem a fideszt, de nehogy már a Gyurcsányék legyenek a szakértő kormány.

2022. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben annyira kár Gyurcsányozni/Orbánozni: ha a elszabadul az infláció, arra végső esetben drasztikus kamatemeléssel lehet féket tenni. Ez nem politikai, hanem közgazdasági kérdés, teljesen mindegy, ki a miniszterelnök, a pénzügyminiszer, ez fog történni.


Az más kérdés, hogy nyilván ennek is ára van.

2022. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Ez nem gyurcsányozás/orbánozás, 11 mindössze azt ragozta, hogy amikor melegszarig benyalt a magyar kormány az uniónak, akkor is csak kib...szva volt velünk az unió részéről.

Az előzmény meg az volt, hogy előtte javasolta valaki, hogy olyan kormány kellene, amelyik simulékonyabb az Eu-val.

2022. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, én ezt nem személyesen neked címeztem, hanem általánosságban mindenkinek, aki magyar politikai hátteret sző a dolognak.
2022. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!