Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 26-ban a mi hazánk győzne...

Ha 26-ban a mi hazánk győzne 2/3-addal akkor kb mire kellene számítani?

Figyelt kérdés
Búcsút mondhatnánk a nyugati cégeknek, médiaszolgáltatóknak és egy teljesen cencúrázott tv és internet lenne az országban?
2022. jún. 28. 18:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7%
Csatlakoznánk a Szovjetunióhoz.
2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

A Mi Hazánk Mozgalomnak - a többi magyarországi párttal ellentétben - volt programja az idei választásokra. Abból megtudhatod a kérdésedre a választ.

[link]

2022. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
37%

Te is kómában voltak 30 évet ahogy látom.

Furcsa, hogy olyanok szidjak a Mi Hazánkot, akiknek a legminimálisabb ismereteik is hiányoznak.


Csak megsúgom, hogy a mekkártizmus már az ötvenes években kiment a divatból...

2022. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 tobas ***** válasza:
40%
Szerintem népámításra és hatalmas pofáraesésre lehet számítani.
2022. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
56%

Felemelkedésre.


Ők az egyetlen párt, akiket érdekelnek az emberek.


Jó, a jobbikos huszárt is érdekli, de ő csak szóban kardoskodik.

2022. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
28%

Semmi jóra. Túl sok konteót oszt meg a vezetőjük, és szélsőséges ideológiák nem szoktak hasznosak lenni gazdaságilag.


Kis pártként nagyobb hasznuk lenne szerintem, mint kormánypártként.

2022. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

16: én semmiféle konteót nem láttam tőle, mindent alátámasztott bizonyítékokkal.


Nekem pont azért szimpi, mert olyan kérdésekkel is foglalkozott, amelyekkel a többi párt nem mert.


Szerintem ők az egyetlen jó alternatíva a fityesz helyett és senki más még a kanyarban sincs!


Nincs még egy ilyen párt, amelyik tényleg a magyarok és saját hazánk érdekeit védené!


Nekik volt egyedül saját programjuk és bekerülés után rögtön el is kezdték a munkát miközben a többiek egymással marakodtak.

2022. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17-es

És ahhoz mit szólsz, hogy a nyári diákmunkának 1250es órabért akarnak holott sok diplomás embernek 1500as az órabére és az mégse diákmunka

2022. jún. 29. 19:16
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

18: már évek óta sokkal többet kapnak a diákmunkások, mint a rendes dolgozók, ez nem új keletű !


Viszont arra is emlékszem, hogy Gyurcsány idejében még a közmunkások is teljes bért kaptak s az ő bérüket a fityesz alatt vették le közmunkás bérre.

Semelyik párt sem tökéletes.

A Mi Hazánknál jelenleg akkor sincs jobb szerintem.

2022. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%

Én igazából csak attól tartok, hogy ők is a fityesz sorsára jutnának, mert az anno a "Listen to your heart"-os korszakában még nem az volt, mint amilyenné mára vált és rengetegen csalódtak bennük később....

Nem tudom, hogy a hatalom megrészegít vagy előre ez volt a terv.

2022. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!