Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek hogy Magyarország...

Egyetértetek hogy Magyarország miniszterelnöke titulus a jövőben Fővajdára cserélődjön le?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

9

Nem akartam azt írni, hogy ellenzéki oldalról többnyire, (hogy többnyire) idióta kérdéseket és válaszokat olvasok.

Mintha nem léteznének komoly ellenérveket megfogalmazni bírók. Nem sértődök meg ilyenen, azon se, ha valaki nem teszi le a képviselői esküjét és csodálkozik, hogy nem engedik be az országgyűlés épületébe, és nem kapja a képviselői javadalmazását. Azon se csodálkozok, hogy az ülésektől távollévő (a házszabályt figyelmen kívül hagyó) DK-soknak csökkentik az illetményüket.

Ellenkezőleg, szórakoztat.🙂

2022. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%

#11

Csak kifejeztem veled és hozzád hasonló emberekről a véleményem.

Még mindig egy netes fórumon vagyunk, ahova sok legalja ember jár.

Lehet át kellene nézned itt más témakörökbe, hogy felfogd mi van.


Valaki csak beír random egy idiótaságot ide anélkül, hovy követné a politikát.

Túl komolyan veszed a semmit.


De aki azt az emojit használja, mint te, azt tudom, hogy valamilyen szinten megbántottam pici kis egóját.

Jaj gyere ide had öleljelek meg, ugyen nem fájt nagyon? 😢

2022. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!