Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népességnövekedés mozgatórug...

A népességnövekedés mozgatórugója lenne az lmbtq mozgalom hazánkban?

Figyelt kérdés
Rengeteg incel problémáját megoldaná, ha nem heteroként keresnének párt, hanem valamilyen módosítással. Mondjuk az egyszerűség kedvéért azonos neműek között. Aztán a nagy gender elfogadásnak lehet az is mellékterméke, hogy az ágyban kiderül, hogy nem himbilimbi van a partner lába között. Lényeg hogy akiknek esélye sem lenne utódokra, azok igy kapnak esélyt.
2022. jún. 23. 05:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez van a háttérben, biztos forrásból tudom
Igen, ez a végcél, de más van a háttérben
Passz
Nem ez a célja, de pontosan ez megy a háttérben
Minden felvázolt dolog hibás, és tudom az igazságot
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nálunk állambá megoldja ezt a problémát, láthattuk Aszód esetében is, mennyire is fontos a család és a gyerekek
2022. jún. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet van egy rossz hírem, szaporodáshoz egy hím és egy nőstény kell, azonos nemű pároknál annyira nem működik jól...
2022. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Korán reggel ekkora baromságot, hogy tudsz kérdezni, ne haragudj?
2022. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A pár egyik fele egy incel, a másik egy gendertévedt nő, aki ferfinak hiszi magát. Ebben a felállásban tudna működni, nem?
2022. jún. 23. 07:31
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
#4 De ha férfinak hiszi magát, akkor nőt akar nem?
2022. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nem muszáj nőt akarnia. Az incel azért nem akar nőt, mert éveken át nem jött össze. Az identitászavaros meg attól hogy másnak hiszi magát, még lehet homo is.

Jó értem kevés az esély rá. Akkor valószínűleg nem ettől leszünk népességfölényben...

2022. jún. 23. 07:42
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez most olyan hogy egy férfi operáltassa át magát, hogy leszbikus nö lehessen?
2022. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Inkább a befolyásolható, bizonytalan tizenévesek vagy még fiatalabbak közt "toboroznak", bizonytalanítják őket el az identitásukkal kapcsolatban, nem véletlen ez a rengeteg érzékenyítő propaganda.
2022. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jöjjenek inkább agyarországra, itt még a csapból is az érzéketlenitő propaganda folyik! Minél bunkóbb valaki, annál magyarabb
2022. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus férfi vagyok pénisszel. Az úgy jó?
2022. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!