Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok idővel ugyanúgy...

A cigányok idővel ugyanúgy beolvadhatnak, mint más magyarországi nemzetiségek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a többségnek magyar az anyanyelve, keresztény vallásúak és itt élnek már több száz éve. Nyilván a kultúrájuk kicsit más, mint az átlag európaiaké, de az utóbbi időben sokan kezdtek el közülük is tanulni, dolgozni. Ha ez a folyamat megy tovább, akkor növekedhet a vegyes házasságok száma és idővel már nem lesz ez téma, hogy ki cigány származású és ki nem. Más nemzetiségekkel is ez van, ma már ez nem szempont kinek voltak sváb, tót, vend, stb felmenői.

Persze az is lehet, hogy ez naiv elképzelés és mindig marad egy kulturális szakadék magyarok és cigányok közt, a társadalom alsóbb rétegeit velük fogják azonosítani.



2022. jún. 15. 10:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Látom a lényeget sikerült felfognod, gratulálok.
2022. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#19: Valami hasonlóra lenne szükség ma is.
2022. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Végül is több száz éve itt vannak, de most is egy harmadik világbeli szintjén vannak mentálisan. Ezek nem fognak beilleszkedni, ki kell őket rakni innen.
2022. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19-es köszönjük az alternatív történelmet elmehetsz a hazugságaiddal a picsába
2022. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%
szerintem #19 az amerikai oslakosokkal keveri a ciganysagot
2022. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
69%
Majd harminc éves koromig tévedésben voltam az itteni lakosok származásával kapcsolatban.A cigányok a köztudatban indiai kinézetű emberek és aki nem olyan az magyar.Egy gyárban melóztam kb 300 emberrel együtt,ahol volt tipikus cigány és totál fehér kinézetű vegyesen.Mindegyik ismerőse volt a másiknak,viszont engem utáltak,méregettek,csesztettek több éven át.Okot nem adtam rá.Előttem a világosabb kinézetűek fikázták a tipikus cigányokat,közben lassan rájöttem a trükkjükre.Csak előttem színészkedtek,mert a totál fekete rokona volt a legfehérebbel.A végén bevallották,mind cigányok!Hófehér bőrű,kék szemű és szőke emberek tucatjai cigók akik évekig magyarnak hazudták magukat.
2022. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!