Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet megélni a 133...

Hogyan lehet megélni a 133 ezres minimálbérből?

Figyelt kérdés
Miközben folyamatosan, rohamosan emelkednek az árak...

2022. jún. 14. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

"Igen, van bőven éhbéres munkahely."


Akkor keress más melót/képezd magad, szerezz ismeretséget stb. a lehetőségek nyitva állnak

2022. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát szinte sehogy. Ha nem akarsz jobb munkahelyet keresni akkor próbálj belőle megélni mást nem tudunk mondanim
2022. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

Optimális esetben egész jól. Legfeljebb 45-50 nm-es energetikailag korszerűsített tégla, vagy panellakásban. A lehető legegészségesebben élve a fizetéshez képest. Munkahely és bevásárlás, egyéb ügyintézés sétával megoldható. Felmenőkre nincs és nem lesz különösebb gondod. Gyermekvállalás kizárva.


Ui.

Mi ez a "képezd magad" , minden olyan kérdés alatt ami a szar fizetésekre utal?

2022. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy egyedül kell-e megélned belőle vagy hármótoknak.
2022. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Mi ez a "képezd magad" , minden olyan kérdés alatt ami a szar fizetésekre utal?"


Nyilván ha valaki minimálbéres álláson van hosszú ideje és nem tud normálisabban fizető munkahelyet találni ott gondok lehetnek a szellemi képességekkel én erre értettem hogy képezze magát.


Most magamból indultam ki én is ilyen gödörből másztam ki

2022. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%

"Mi ez a "képezd magad" , minden olyan kérdés alatt ami a szar fizetésekre utal?"


ne is csináld, tényleg

csak szavazz a gyurcsány szafaládé alkatú feleségére, és majd ingyen lesz minden, meg sokakóórszága

2022. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
2014 tájékén Békés megyében átlag ember 60-100 nettó közt élt,sokaknak hó végén már nem volt mit enni-e. Ehhez képest ma aranybánya van.
2022. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom, vagy többet kerestem, vagy többet loptam. Utolsó 10 évben meg se nem dolgozok, se nem lopok. Jó útra tértem.
2022. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

16#

Pártpolitikai hovatartozástól függetlenül kérdeztem. A kérdező reakcióiból azt vettem ki nem küzd azért, hogy minél többet érjen a rabszolgapiacon. Nincs is ezzel semmi probléma, de mindig jön ez az oktató jellegű válasz ezeknél a kérdéseknél.

2022. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nyugodtan nyithatsz saját vállalkozást is, de piacképes termék nélkül az sem fog sikerülni

azt meg sajnos tanulni kell

2022. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!