Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen logika alapján fasisztá...

Milyen logika alapján fasisztázák le a a magyar gyerekeket az angolok ukrajnát pedig nem?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 17:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#8 akkor nincs is miről beszélgetni az ukrán politikusok miatt tört ki a háború és halnak meg több ezren.remélem egyetértesz.hidd el a nyelvtörvénnyel az átlag ukrán ember nagyon is egyetértet és aki egyeetért és ha az a nagytöbbség akkor nem tudok rájuk mást mondani mint h fasiszták.Egy szoval nem említettem h az ukrán gyerekek tehetnek bármiről is
2022. jún. 7. 17:45
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
#9: Nyilván, de te egy DK-s zombi vagy, aki mindent elhisz a Telexnek, és Dobrev-poszter van a falán.
2022. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

11: nem bizonyított dolgokat mondasz és vonsz le belőlük következtetéseket.

1. "az ukrán politikusok miatt tört ki a háború és halnak meg több ezren" nem mondom, hogy az ukrán politikusok keze nincs a dologban, de azért csak az oroszok támadták meg Ukrajnát


2. "hidd el a nyelvtörvénnyel az átlag ukrán ember nagyon is egyetértet" aztán ezt mire alapozod? Nyilván vannak sokan, akik egyetértenek meg vannak, akik nem. Az én ukrán ismerőseim pl nem és ezzel nyilván nincsenek egyedül. Neked sikerült lefasisztázni őket.

2022. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

#12, ha már így megszólítottál:

Nem vagyok se DK-s (azmiaz?), Telexet se olvasok, de már kezdek hozzászokni.

Most ugye a legjobb eset az ha ezek a gyerekek csak a turbómagyar ultrák példáját követték. Abba most inkább nem megyek bele, hogy az emlìtett csoport átlag IQ-ja valahol a fogaik száma és a cipőméretük között van és hogy jó példát mutatnak-e. Minden más esetben akár saját meggyőződésből, akár szülői nyomásra történt ami történt, mocskos kis nácik ezek. Remélem legközelebb már őket se engedik be meccsre

2022. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

#15:

Barnainges gyalogos vagy, fogyóeszköz :D el fogtok tűnni a történelem süllyesztőjében mint a fekete-fehér TV :D

2022. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

"akkor te hogyan neveznéd azt az országot aki kormány szinten támogatot egy magyarellenes nyelvtörvény? Ja szerinted biztos,hogy ők a demokrácia és a szabad szellem harcosai"


Hol olvastad, hogy szerintem ők a demokrácia és a szabad szellem harcosai? Miért kell kiforgatni, amit írtam? Én azt mondtam, hogy nem fasiszták, nem azt, hogy liberális demokraták. Nyilván nem azok. A nyelvtörvény gusztustalan húzás, de ettől még nem lesz egy kormányzat fasiszta. Valóban lépés abba az irányba, de ez még nem a fasizmus.


"akkor nincs is miről beszélgetni az ukrán politikusok miatt tört ki a háború"


Azt ugye nem mondod komolyan, hogy ennyire naiv vagy? A háború azért tört ki, mert Ukrajna egy része más irányba akart menni, mint Oroszország szeretné, és pont. Semmiféle egyéb ideológiát emögött nem kell keresni.


Egyébként a fasiszta szó definíciója: "tekintélyelvű, erőszakon alapuló politikai elmélet követője, aki a más véleményűeket elnyomja, elpusztítja, tagadja a demokratikus és más elképzelések létjogosultságát, és saját szervezetét minden más fölötti uralkodásra jogosultnak tartja."


Ilyenformán érdemes Putyin rendszerén is elgondolkodni egy keveset.

2022. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
Amilyen degenerációt hoznak ma a társadalomra a liberálisok, fasisztának lenni erény.
2022. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"Amilyen degenerációt hoznak ma a társadalomra a liberálisok, fasisztának lenni erény."


Igazad van: pl az ilyen véleményeket nem kellene engedni...

2022. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"Azt ugye nem mondod komolyan, hogy ennyire naiv vagy? A háború azért tört ki, mert Ukrajna egy része más irányba akart menni, mint Oroszország szeretné, és pont. Semmiféle egyéb ideológiát emögött nem kell keresni."



Én azerintem ha betartják minszki egyezményt nem követelőznek atom fegyvereket és Nato tagságot és békén hagyják a kissebségeket és a nyugat akkor nem rohanták volna le.azt ne meséljétek már be,hogy Putyin azért rohanta le ukrajnát mert csatakozni akart az uniohoz "Ukrajna egy része másfelé akart menni"

2022. jún. 7. 20:19
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez a tipikus esete annak a folyamatos öngerjesztő eszkalációnak, amiben minden úgy kezdődött, hogy valaki visszalőtt. Magyarán a feloldhatatlan érdekellentét miatt a feszültség egyre nő, és egyszer csak eldurran az első fegyver. Ebben bármilyen morális igazságot keresni szerintem naivitás, az, hogy kinek van igaza, kizárólag nézőpont és értékrend kérdése.


"ha betartják minszki egyezményt nem követelőznek atom fegyvereket és Nato tagságot és békén hagyják a kissebségeket és a nyugat akkor nem rohanták volna le"


Igazából, ha Oroszország betartja a Budapesti memorandumot Ukrajna integritásáról, nem foglalja el a Krímet, akkor tárgyalóasztal mellett simán el tudta volna kerülni a NATO tagságot - ahogy egyébként mindezidáig a skandináv országok és Ausztria is betartotta. Erről beszélek: nézőpont kérdése.


Szerintem a nyelvtörvényt ebbe belekeverni bullshit. A fegyveres konfliktus Ukrajna és Oroszország között már 2014-ben elkezdődött, a nyelvtörvény meg talán 2021-es, ha jól emlékszem.


Szerintem Oroszország megpróbálta fenntartani a befolyását Ukrajna felett, ami egyre problémásabbá, és végül egyszerűen elment a katonai akcióig. Ha meg akarta tartani Ukrajnát, nem feltétlen volt más választása, de igazából morális alapja nem volt a támadásra, csak érdekei.

2022. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!