Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg olyan szegénység...

Ha tényleg olyan szegénység és alacsony bérek vannak Magyarországon, mint ahogy az ellenzékiek állítják, az embereknek miért van mégis ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

A boltok, üzletek állandóan tele vannak. Egy szerény kertes ház is már 90-100 millió forint, és még licitálnak is érte és 1 héten belül elkel mind. Holott egy ugyanilyen házat Gyurcsány idején sírva dobtak volna utánad 8 millióért, de annyiért sem kellett senkinek, mert annyi pénze sem volt senkinek.

Ezek szerint most mégis a magyarok tele vannak pénzzel, másképp hogy működne ez?



#magyar jólét
2022. jún. 7. 13:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, én szegény vagyok.

Nekem adsz pénzt abból a hatalmas jólétből?

2022. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
IQ-ból nincs sok sajnos.
2022. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát a Szijjártó doktorminiszterlenökúr is horvátba luxus yachton nyaralgat, ki mondja hogy nincs itt jólét?
2022. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
61%
9. Valahogy én is erre számítottam, amikor gépészmérnök lettem: majd jó sokat fogok keresni, mert a bérsávok is ezt mutatják, meg nyilván a történelemben is a mérnökök voltak az ászok. 300 nettós fizetésem van "pályakezdőként", ami kb 2 éve nem is mozdult. Körülöttem már egy sima asszisztens is nettó 250es fizut akar, akinek semmi felelőssége kb. Meg a CNCs is 4-500at hazavisz, aki meg nem ment egyetemre, mer' minek. Már azon gondolkodom, hogy anyagilag nem volt jó döntés mérnöknek menni, pedig csodálatos szakma... Csak éppen nincs párban azzal, hogy mennyit kellett érte tanulni, lemondani, vagy éppen meddig szűkölködtem anyagilag. Ja meg mekkora felelősség nyomja az ember vállát tervezőként. Miközben aki nem tanult, az vagy jobban, vagy lassan jobban keres nálam. Na ezt nem érzem fairnek. Szerencsére anyagi problémáim nincsenek, de azért na. Gáz az egész.
2022. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!