Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik ez a videó Orbán...

Melyik ez a videó Orbán Viktorról? (régi)

Figyelt kérdés

Olyan videót keresek, amiben egy régebbi, még 2010 előtti interjúban kérdezik Orbánt, hogy már többször is elbukták a választást, nem-e gondolja, hogy más pályát kéne választani, illetve olyasmit kérdeznek a végén, hogy mi motiválja, hogy mégis újra elinduljanak a választáson. És erre Orbán azt mondja, hogy "Úgy érzem hogy... Hogy én ehhez értek."


Hiába kerestem rá, nem találom, pedig már láttam valahol ezt a videót.


Köszi előre is a válaszokat, illetve azt is megköszönöm, ha nem itt kezdtek el fölöslegesen pártpolitizálni :D


2022. jún. 6. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem utasítottam arra senkit sem, hogy keresse meg helyettem. Ha valaki ismeri, akkor elküldi, ennyi.
2022. jún. 6. 11:17
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, de addig is itt van ez:



[link]

2022. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
>>3 Ezt pont láttam :D
2022. jún. 6. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
>>4 Végig néztem, de nem volt sehol
2022. jún. 6. 16:26
 6/6 A kérdező kommentje:

2005 A szólás szabadsága:

Friderikusz Sándor: Nem volt elég egyszer miniszterelnöknek lenni? Hát annyit kapott, hideget meleget. Biztos Ön abban, hogy ezt így kellene folytatni? Vagy hogy miniszterelnök akar lenni mégegyszer?

Orbán Viktor: Nézze.. Az az igazság hogy... Úgy érzem hogy... Hogy én ehhez értek...

2022. jún. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!