Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazat mondott novák katalin...

Igazat mondott novák katalin hogy mindenkit képviselni fog ha köztársasági elnök lesz?

Figyelt kérdés
[link]

#novák katalin fidesz pártkatona #novák katalin orbán embere
2022. jún. 3. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Ő csak egy fideszes orbán báb
ő egy igaz magyar
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írta neki a cetlire Viktor.
2022. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sima biorobot a csaj, szabályozható vagina hőmérséklettel.
2022. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Furkónak tűntök,obszcenitásba burkolt savazás a szövegetek.Ezt meg kellett jegyezzem...
2022. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Golyóstoll
2022. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ő csak Orbán Viktort képviseli
2022. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Mindeni számára vilagos volt hogy orbán bábja lesz.

2022. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Novák Katika a fidesz, és a saját érdekeit fogja képviselni.


A köztársasági rezidencián több tízmillióból teljesen felújítottuk a mosdókat, vécéket, és a konyhát.


A ribinek nem tetszett valami, úgyhogy vertük szét az egészet, és kezdtük elölről, ismét tízmilliókért.


Erre van lóvé, igaz? Minden teljesen használható és jó állapotú eszközt lecserélni, a drága térkövezést felszedni mert neki az aszfalt teszik (ma aszfaltozták), a drága, gyönyörű márványt felréselni mert neki a járólap tetszik, az összes, kb 25 darab hibátlan klímát kidobni és újakra cserélni, az összes festést újracsinálni mert neki nem tetszik a "törtfehér" és kagylószínt akar, stb.


Adnék annak a qrvának olyant, hogy nem nyivákolna többet!!!!

2022. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

És azt még nem is mondtam hogy teljes kiszolgáló-személyzete van, személyzeti helyiségekkel, egy föld alatti szint az őrségnek hálóhelyekkel, konyhákkal, stb ...


Mosoda, konyha, személyzeti lépcső.

Mintha visszaugrottunk volna a 30-as évek cselédkorszakába!

2022. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7-8-ra:

Ez már nem is a '30-as évek cselédkorszaka, hanem a középkor királyainak, királynőinek kora!

Elképedtem azon, amiket írtál!

Ilyen infóból kéne sok, mint amit te írtál, ami nem államtitok, nem szolgálati titok, de csak az tudhatja, aki pont ott dolgozik. És jól jellemzi az adott politikust! Jobban, mint az ünnepi alkalmakkor elmondott beszédei!

2022. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen infót legfeljebb akkor kapsz, ha a belügy hibázik.


Nem voltak elég alaposak úgyhogy én is ott dolgozom néha, amikor Pestre megyünk. Pécsi vagyok, és DK-párttag!


Előre le kell jelenteni azokat akik a területre fognak menni, leinfózzák őket, és beléptetéskor kiderül hogy bemehetsz -e? Én előre szóltam a főnökömnek hogy én nem biztos hogy be leszek engedve. Csodálkoztam is, hogy bemehettem.


Annyi fényképet tudnék készíteni amennyit akarnék, arról amiről a munkaterületemen akarok.


Egy kolléga ebédidőben úgy gondolta hogy sétál egyet, és körülnéz kicsit.


Kb 50 métert jutott, amikor a fák közül kilépett két TEK-es, és mondták neki hogy rossz felé indult. XD


Na. Ez a durva.

2022. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!