Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc mattot adott...

Gyurcsány Ferenc mattot adott nekünk? Ha nem sírjuk és tapsoljuk őt vissza, mindenünket elveszítjük és csődbe megyünk?

Figyelt kérdés

Gyurcsány kicsinál mindenkit az ellenzéki oldalon, így esélyt sem adva másnak, minthogy ő legyen az egyetlen opció a Fidesz=Orbán helyett. Ez a szenvedélye, ennek él, lehet kicsit már elmebeteg is.

De ha a Fidesz miatt elveszítjük az EU tagságunkat, a forint úgy elgyengül, hogy több ezer forint lesz a kenyér változatlan bérek mellett, ha úgy eladósodunk uzsorás ázsiai diktátoroknak hogy attól még az unokáink is koldulni fognak, ha csődbe megy az egész ország.. egyszóval ha a Fidesz és a NER mindent ellop tőlünk, földönfutók leszünk, ukrán életszínvonallal, akkor nem lesz más választásunk mint a Gyurcsány Ferencre szavazni? Még azoknak is akik undorodnak tőle?

Te mit tennél?



2022. jún. 2. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Akkor sem szavaznék már Gyurcsányra ha szó szerint éheznék!
Van az a nyomor, van az a szint, van az a mélység, amikor már meginog a kezem Gyurcsány neve fölött a szavazócédulán
Én eddig is Gyurcsány Ferencre szavaztam!
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Az a gond, hogy Gyurcsány nem oldaná meg a problémát, hanem súlyosbítaná. Ez kb. olyan, mintha égne a házad, és megkérdeznéd, ha nincs víz, akkor legalább olajjal lehet-e oltani.
2022. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es, ez azért nem igaz. Gyurcsány az EU-ban tudna tartani minket, és legalább a jelenlegi szintet tartani tudná.
2022. jún. 2. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
No épp most hozza ide a bmwt is, nem fognak kirúgni az euból soha. Vityával mondatják ki, amit kell.
2022. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Édes Istenem, komolyan itt tartunk, hogy Orbán vagy Gyurcsány?

Ennél lejjebb már nincs...

2022. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
#4: Már vagy 15 éve ez megy.
2022. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Gyurcsány és a ballibek fél év alatt rombadöntenék, amit a Fidesz 12 év alatt felépített. Öngyilkosság rájuk szavazni.
2022. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem Gyurcsányt. Amíg ő politizál, addig nem lesznek hatalmon. Az egyik leghasznosabb ember Magyarországon.
2022. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én már Ausztriából nézem a balkáni cicaharcot, nem hagyom hogy rámenjen az életem erre.

De Gyurcsány már egyértelműen direkt csinálja, amit csinál. Direkt tartja hatalmon Orbánt, hogy amikor már a végső krízis lesz, a teljes gazdasági összeomlás, akkor majd csakis őt lehessen újra megválasztani, visszasírni. A táncos lábával együtt.

2022. jún. 2. 22:17
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
GY1G.
2022. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány a teljes gazdasági összeomlásra vár?

Hát ez hatalmas. :D

2022. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!