Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt a fórumokról rengete...

Hova tűnt a fórumokról rengeteg ellenzéki kommentelő? Megcsömörlöttek a politikától vagy már csomagolnak, állást keresnek kint?

Figyelt kérdés

Nem csak itt, minden fórumon azt látom, hogy a volt Ellenzéki Összefogás támogatóinak száma megfeleződött. Javarészt már csak Fideszes és Mi Hazánkosok vannak mindenhol. Ha a baloldali és liberális és Jobbikos szavazók megcsömörlöttek a politikától érthető, mivel beton stabilan a Fidesz maradt hatalmon, és maradni is fog örökre. És ez már biztossá vált.

Valamint talán sosem volt még ilyen vonzó külföldre kimenni mint most. Nem csak a kilátástalan politikai helyzet miatt, de a gyengülő forint miatt sosem voltak még ilyen vonzóak a külföldi bérek. Nem is kell menni itt van Ausztria, ahol már mindjárt nettó 600 ezer forint a havi minimálbér. Amennyit egy takarító néni keres, vagy egy mekis. Még a háború előtt beszélgettem erről haverommal aki már 4 éve kint él, hogy most ha beleszámoljuk a 13. 14. havi fizut is, meg az adókedvezményeket, éves bónuszt amit az állam garantál, akkor havi leosztással pont nettó 500 ezerre jön ki a minimálbér. És akkor még 355 forint volt egy Euro, most 400, akkor gondolom azóta már majdnem nettó 600-ra duzzadt. És ez még csak Ausztria, gondolom Dániában már 1 milla a minimálbér...

Szóval az Ellenzéki Összefogás (Egységben Magyarországért) szavazók csomagolnak már, állást keresnek, disszidálnak innen, vagy csak simán megundorodtak a magyar politikától?



2022. jún. 1. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

Nem érnek rá éppen csomagolnak vagy idegösszeomlást kaptak és jelenleg kezelés alatt állnak vagy köpönyeget fordítottak és már Orbánt ölelgetik a parlamentben.

Hajrá Mi Hazánk az egyetlen hiteles párt!

2022. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Szégyenlik magukat amiért nem doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr-ra szavaztak.
2022. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Minthogy az Összefogás nem került hatalomra, a társult pártok szorosabb együttműködése megszűnt. Most az egyes pártoknak (például DK) vannak szimpatizánsai, de mivel most nincs kampány, természetszerűleg kevésbé aktívak. Amúgy például a Telex híreinél igen sok ellenzéki véleményt olvashatsz.
2022. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

"Nem csak itt, minden fórumon azt látom, hogy a volt Ellenzéki Összefogás támogatóinak száma megfeleződött."


Nincs lényeges téma, a következő parlamenti választásokig lefutott minden egyelőre. Lehet naphosszat itt vergődni de felesleges, bőven megvan a parlamenti 2/3, sőt... Ha le nem térdel a gazdaság és az ország akkor nincs itt semmi látnivaló. Mit vársz? Pörögjünk a korrupción? 30 éve megy, 12 éve nagygázzal és mindenki telibeszarja. Plusz egy lopás, stikli, elcsalt közbeszerzés az ezer mellé már nem mindegy. A gazdaság dübörög, az euró erősödik az emberek meg tapsolnak hozzá... :D


3,5 évig halál felesleges telifosni az internetet mindenféle baromsággal, 0 értelme van és jól láthatóan egy szemernyit sem számít.


A választás előtt volt téma, volt - legalább matematikai - esély, voltak jó témák, most meg.. Szerintem nem megundorodtak az emberek hanem belefáradtak már, meg a nagy összefogás is széthullott...


Most két évig csak olyan kérdések lesznek amin azon csámcsogunk hogy megint gyengült a forint :D

2022. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

Mi van?

Hiányzunk? Könnyeimtől nem látok.

2022. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Leginkább kis szektákba tömörültek, mint a Pesten Hallottam, és bizonygatják egymásnak, hogy itt mindenki hülye, de a véleménybuborékukból félnek kijönni.
2022. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is kell menni itt van Ausztria, ahol már mindjárt nettó 600 ezer forint a havi minimálbér. "


De ha ezt ott költöd el, akkor éppen azért minimálbér, mert az ottani árakkal ez nem akkora összeg. Vagy ingázásra gondolsz, hogy a határnál él, ott megkeresi, és itt költ?

2022. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Amekkora arccal sértegették es fenyegették itt a fideszeseket, hogy mi vár rájuk a választás után, nem csodálom, hogy inkább leléptek.
2022. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Angolul tanulnak,Bidi demokrata utódjának bérencei lesznek a facén
2022. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem elpártoltak. Jómagam is ellenzéki szavazó vagyok és az összefogás szavazója voltam a kovidig. De amit az ellenzék felmutatott járványfasizmusban aztán ezt megfejelték a Zelenszki segge kinyalásával elpártoltam. Ettől még nem lettem fidesznyik de nyilván sok ilyen kell legyen mint én aki most hiányzik az ellenzéki hangok közül például egy ilyen fórumon is mint ez. Szidjuk a Fideszt továbbra is de már nem védjük az ellenzéket hanem azt is szidjuk ha arról van szó.
2022. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!