Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik ennyien azt,...

Miért hiszik ennyien azt, hogy Jakab meg lesz puccsolva?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja volt tisztújítás a Jobbikban, amelyen 71,4%-kal választották újra Jakab Pétert. Amúgy én nem neki szurkoltam, de amúgy sem szeretem a Jobbikot. Mindegy ez van, lépjünk tovább, foglalkozzunk értelmesebb kérdésekkel ennél.

De már a sokadik troll kérdés jön szembe, amely azzal kapcsolatos, hogy Jakab ki lesz rúgva / megpuccsolják / kizárják a pártból / ki lesz az új elnök?

Ez nyilvánvalóan nem fog megtörténni, és egyszerűen nem hiszem el, hogy vannak emberek, akiknek ilyen kevés a realitásérzékük. Ismétlem 71,4%-kal választották újra pár hete. Vannak ennél aktálisabb kérdések is a magyar politikában, miért nem azokkal foglakoznak az emberek? Miért látnak valóvilágot meg kiszavazósdit oda, ahol nincs?



2022. máj. 31. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igazából senkit se érdekel, mi lesz a parizerpárttal. Végük, nincsenek szavazóik.
2022. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Kit érdekel?

A politikai pályafutásotoknak leáldozott! A szavazóitok átmentek máshová.

2022. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező te tényleg ennyire sík hülye vagy, hogy a GYK-ből tájékozódsz? 😂

Keressél már utána hogy az elmúlt 1 hétben milyen belső viszályok alakultak ki a Jobbikban.

Konkrétan nem hogy Jakab parizer Péter puccsolása, hanem a politikai karrierének a vége fog bekövetkezni hamarosan.

2022. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, miért érdekel hirtelen ennyi embert ennek a nyomor pártnak a vágső vergődése. Tényleg nincs egy darab szavazójuk se már azon szingli 40-eseken kívül, akik plátói szerelembe este Jakab két sötét gombszemétől. Aztán ha most megbukik már annyi se lesz.

Ki az, akit a parizerkirályon kívül meg tudsz említeni a Jobbikban mint akár csak közismert figura? Vége a pártnak, az ingyenélők meg még 4 évig elbohóckodnak a Parlamentben közpénzből.

2022. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3-mas pot erről szól a kérdés, hogy indokold már meg végre, miért hiszed azt hogy 1 hónap alatt eltűnt Jakab 71,4%-os támogatottsága.

A Fidesz rengetegszer jósolta már, hogy meg fog szűnni a Jobbik, stb. Miért pont ezt higgyem el? És miért pont most, amikor nemrég volt tisztújítás?

2022. máj. 31. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Mert lelki szegények.

Jakab Péter sosem fog megbukni, mert az egyetlen opció Gyurcsány helyett.

2022. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

"Miért hiszik ennyien azt, hogy Jakab meg lesz puccsolva?"

Ő maga mondta:

[link]

2022. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!