Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell mindig Brüsszel...

Miért kell mindig Brüsszel ellen harcolni? Miért nem lehet normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=iewdJEXNzkM


És a legfontosabb kérdés: Miért lehet eladni pozitívként azt, hogy "ismét csatát nyertünk Brüsszel ellen"?


Ki a fészkes fenét érdekel ez és mi a lóx@**rt nem lehet beállni a sorba mint azt a többi magas életszínvonalú, fejlett, normális társadalommal rendelkező civilizált ország teszi? Pl. Szlovákia, Szlovénia, Ausztria és még sorolhatnám.


Mi olyan jó ebben az állandó háborúzásban? Ennyire konfliktuskereső nép a magyar?



2022. máj. 28. 18:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

"Az olajembargó kapcsán az EU-s álláspont teljesen ellentétes a magyar nemzetgazdasági érdekekkel."

Annyira, hogy a MOL már elkezdte az orosz olaj kivezetését.

Továbbá a mostani embargótól függetlenül, elfogadtuk azt a megállapodást, hogy 5 éven belül beszüntetjük az orosz fosszilis energiahordozókat.

2022. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt mondom Fideszesként hogy nem az EU ellen hanem az EU-val együtt kell haladnunk.
2022. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
8: Előbb talán Brüsszelnek kéne megpróbálni egyfajta normalizáció irányába elmozdulnia.
2022. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

"Nyilván senki sem akar drágábban olajat, gondolod az unió összes többi országa hülye, és csak a magyar tudja a tutit?"


Inkább fogalmazzunk úgy,hogy az érzelmi alapon ítélnek és nem a racionalitás elvei szerint.


Ráadásul Ukrajna nem egyszer fenyegette Magyarországot, "1 nap alatt a Balatonnál lenne az ukrán hadsereg" meg mostanában is "Mi van ha valami történik az olajvezetékkel?"

Plusz az ott élő magyar nemzetiségűekkel is igen rosszul bánnak.

Ezáltal Magyarországnak semmiféle érdeke nem fűződik ahhoz,hogy Ukrajnának szívességeket tegyen.

2022. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
#3: Számomra is érthetetlen... volt! (Amíg csak annyit tudtam az unióról, hogy ott találjuk a fejlett országokat, ahová annyira tartozni akartunk. Aztán picit beleástam magam az EU-s folyamatokba és minden kitisztult. Javaslom neked is!
2022. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

11#


Igen, 5 év múlva és nem jövőre év múlva.

Nem mindegy.

2022. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy nagyon az orosz energiahordozóktól függünk, nyilván ezen sürgősen változtatni kell, én sem gondoltam hogy ezt fogják csinálni az oroszok.
2022. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Engem is lassan 10 éve foglalkoztat ez a kérdés, hogy mi a lópikulának kell szembemenni az autópályán, és miért jó odasz*rni, ahonnan a legtöbb támogatást kapjuk? 15-30 éve még a Fidesz is egy abszolút unióbarát, européer politikát folytatott.
2022. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
#3: Azt vajon érted, hogy Nagy-Britannia miért lépett ki?
2022. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Mert mindent a globalista elit irányít. A csúnya Soros Gyuri bácsi és emberei, meg a brüsszeli bürökrata nénik, bácsik, meg a csúnya Ursula néni és bandája, akik mindig Magyarországot támadják, főleg most, hogy a balosok megbuktak, mindent elfognak követni, hogy Magyarországnak rossz legyen… jujj a csúnya EU…. Remélem értitek az iróniát…
2022. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!