Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem támogatják Karácsony...

Miért nem támogatják Karácsonyék a Liget Projektet?

Figyelt kérdés
Európa egyik legjobb közösségi helye épül. Azon kívül hogy rohadt drága, mi bajuk vele? Inkább erre költsék a pénzt, mint stadionokra.

2022. máj. 27. 10:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
21%

A Magyar Zene háza nagyon jól néz ki de körülötte körbetérkövezték, nem parkos. A Néprajzi múzeumot naponta látom, egy trékősivatag közepén álló szürke, ocsmány épület, a zöld tető az egyetlen jó dolog benne..


mondom ezt úgy hogy rühellem karácsonyékat de a liget projekt is a szokásos fideszes erőpolitikával lett végigtolva, 0 egyeztetéssel bárkivel.

2022. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
11. A múzeum helyett, neked jobban tetszett a parkoló. Hát, mindenkinek más az ízlése. Tényleg hatalmas épület, de szerintem szép. Ráadásul magyarok tervezték.
2022. máj. 27. 12:00
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

"A múzeum helyett, neked jobban tetszett a parkoló"


Ezt az érvelési hibát fals dilemmának hívják - úgy teszel mintha csak ez a két opció létezett volna hogy ott csak parkoló lehet vagy egy ocsmány szürke betontömb.


Megsúgom lehetett volna ott is park vagy egy normális épület.

2022. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Azon kívül, hogy egy szép park helyett rengeteg beton kerül oda...


Az is kérdés, hogy ki akar múzeumkerületet? Miért kéne a múzeumokat egy helyre csoportosítani?

Tegye fel a kezét az, aki turistaként vagy családi programként cisnált olyat, hogy bement egy múzeumba, végignézte, kijött, átment a szomszéd múzeuma, végignézte, kijött, bement a harmadik múzeumba stb....


Semmi baj nincs azzal, ha a múzeumok elszórva vannak a városban. Legalább azzal, hogy odamész, útba ejted a környező fagyizót meg a város több részét is megnézed. De senki nem csinál, vagy legalábbis nagoyn kevesen csinálnak múzeumtúrát.

2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az rendben van, hogy romos épületeket ledózerolnak a ligetben és a helyére odaraknak egy újat.

Az is rendben van, hogy egy parkoló helyére építenek.

De a zöldterület helyére még odarakni 2-3-5 épületet tök fölösleges.


Amúgy meg ott a népliget. Jó nagy terület, senki se használja. A megközelíthetősége is oké. Inkább oda kéne egy-két múzeumot rakni.

2022. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Alex Fly ***** válasza:
38%
@9:a civil szervezetek képciselik a lakosság érdekeit - azért civilek.
2022. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
#16: Most jót röhögtem.
2022. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
17, azért, mert te buta vagy és csak a TV-ben találkozol a "civil szervezet" kifejezéssel, attól még másban lehet annyi szufla, hogy elindítson saját magától egy szervezkedést valamilyen ügy mentén.
2022. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
#18: Hallottál a Lánchíd esetéről? Rohadtul nem kérdezték meg senki véleményét a városban, hogy mit szeretne, hanem egy "civil" szervezet elkezdett pofázni, hogy zöld okokból zárjuk le. Na hát, ennyire képviselik az emberek érdekeit.
2022. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%

19

Ha én létrehozok egy szervezetet ami mondjuk a kutyasétáltatásért való jogot tolja, és van egy akármilyen helyzet, ahova odaállok, hogy "Oké, de a kutyasétáltatást se felejtsük el, ahhoz ez meg ez lenne a legjobb"...

Attól én még ugynaúgy civil maradok. KÉpviselem az egész város érdekeit? Nem. Én a kutyasétáltatókat képviselem.


BUtaság azt gondolni, hogy a "X ügyért küzdők civil szervezete" mindenért is küzd, nem csak azért, amit a zászlójukra tűztek, illetve azt, hogy ezek nem civilek.

2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!