Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány ember szemét lövette ki...

Hány ember szemét lövette ki Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés
Feltehetőleg hány ember szemét lövette ki dr.Gyurcsány Ferenc úr?

2022. máj. 21. 23:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
20 Te korrekt összehasonlításnak tartod az összes nem a fideszre szavazót szembeállitani a fideszre szavazókkal? Aki nem szavazott, az ugyanúgy elutasította az ellenzéket is, mint a fideszt.
2022. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%

20. Ebben igazad van. De a fölényes győzelemről akkor lehetne beszélni, ha az érvényes szavazatok többségét kapták volna. De csak 48%. és mondom úgy, hogy NINCS ellenzék. Csak bohóckodás.

És ez is csak hazugságok sorával jött össze. Pl., hogy Gyurcsány elvette a 13. havi nyugdíjat. Medgyessy alatt lett bevezetve, és 2010-ben volt az utolsó kifizetés.

Gyurcsány akkor tudta volna elvenni, ha az első Orbán-kormány vezette volna be. De jó, elvette. 12 év alatt nem lehetett visszahozni?

2022. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, ennél fölényesebb már hogyan lehetett volna a győzelem. Az ellenzéknek sok körülmény kedvezett az elmúlt évekből. Az Orbán-ellenesség még olyanokat is hozzájuk terelt, akik egyébként nem kedvelik őket. Márki-Zay Péter kitermelt egy új fanatikus hívő réteget magának, ami eddig csak a Fidesznek és a DK-nak volt. Hat párt fogott össze kettő ellen. A közösségi médiát inkább uralta az ellenzék, mint a Fidesz. Mindezek ellenére a Fidesz még erősített is a pozícióján és 2026-ra már tényleg ötlete sincs az ellenzéknek, hogy mit lehetne még másképp csinálni. Ezek után én nem látom, hogy az 50%-os küszöb átlépése milyen módon tudná még fokozni ezt a sikert.
2022. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
92%

Azért a TV ostromon vergődni 2022-ben... Nem val hatalmas elmére!

'2 éve Orbán van hatalmon: miért nem ítélték el? Nem volt elég idő? Nem volt bátorság? Nem volt bizonyíték? Nincs jogállam? Beperelték Gyurcsányt? Miért nem?

Mesélj kérdező, mert én nem hallottam erről.

2022. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!