Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szólják le ebben az...

Árokpart kérdése:

Miért szólják le ebben az országban azokat (foglalkozástól függetlenül) akik kiállnak a saját érdekeikért?

Figyelt kérdés
Miért mondják neki, hogy menjen gyárba vagy másodállásba ahelyett, hogy szolidárisak lennének velük. Réges-régen tragédia 32 évvel a rendszerváltás után, hogy az embereknek arra van igénye, hogy több másodállásból tudjon csak megélni és vegetálni, ahelyett, hogy mindenki összefogva minőségi életet követelne. Ez az ország ennyire lesüllyedt empátiában meg igényszintben vagy miért van ez? A rendszerváltás után még mindenki jól akart élni, vállakozni szeretet volna stb. Mi lett velünk emberekkel? [link]
2022. máj. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországról csak is menekülni lehet sajnos ha nyugodt jó életet akarsz!
2022. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki saját sorsa kovácsa.



Ha nincs szakszervezet, vagy olyan tökkel ütöttek, mint a PDSZ, akkod mit csináljon?


Fel kell mondani, elmenni máshova.

2022. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

2#

Mindenki abból főz amije van.

Folytassuk még ezeknek a képmutó közhelyeknek a felsorolását?

2022. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.

Mit javasolsz a tanárnak?

Én az embert,vat egyént nézem.


Más munkahely kell neki, hogy jobban éljen.

2022. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért mondják neki, hogy menjen gyárba vagy másodállásba ahelyett, hogy szolidárisak lennének velük."

Árokpart

Most éppen azt kérdezed meg, hogy miért szólják le azokat akik kiállnak magukért. Hogy kerül akkor ide a szolidaritás?

Ha másoknak kell érte kiállni, akkor már nem magáért állt ki, csak panaszkodott és várta, hogy mások megoldják helyette a problémáját.

Mi köze az egészhez a másodállásnak?

Valamit túltoltál? Mert ennél értelmesebb kérdéseket szoktál kiírni. Nem tőled szoktak jönni a "bántottak engem akkor gyorsan megkérdezem miért teszi ezt mindig mindenki mindenkivel" kérdések.

2022. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös Nem nem akkor biztosan félreérthető voltam bocs és szerencsére teljesen nyugodt vagyok és jó kedvem is van. Szóval a lényeg, hogy mint tendenciára értettem a társadalomban ezt a jelenséget, hogy nálunk mint itt a tanár esetében a többi hozzászóló a HVG fórumán nem azt írták, hogy jól teszed de ez kevés inkább szerveződjetek meg és akkor többre mentek, hanem eleve leszólták azért amiért ő nem azt az utat választja lehajtott fejjel, hogy elmegy másodállásba, másodállásokba és beletörődik a sorsába. Más országokban szerintem inkább bíztatták volna, hogy jól csinálod,de ez még kevés, hogy a céljaitokat elérjétek.
2022. máj. 17. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

12 év alatt olyan radikálisan ketté lett osztva az ország, hogy még 8-10 ember sem képes arra hogy összefogjon és azt mondja sztrájk.


Nemhogy még 100ak összefogjanak vagy más cégek dolgozói csatlakozzanak hozzájuk.

Mo n a sima bejelentéssel is gond van a legtöbb cégnél.

Olyan szintű megosztottság alakult ki ami vegleges.

De gondolom látod hogyan beszélnek pl a tanárokról itt az oldalon.

Pedig ők vannak 8 órát a gyerekeinkel. Ők tanítják meg írni olvasni. Úgyhogy én ledöbbenve olvasom amikor nem a hála és megbecsülés jön itt ki sokakból hanem semmirekellő naplopónak nevezik őket.

Felfoghatatlan.

Ahogy az is hogy az oroszoknak szúrkolnak sokan.

2022. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!