Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt ez a kijelentés ?

Mi volt ez a kijelentés ?

Figyelt kérdés

Csak egy pillanatra bementem a nagyimhoz, aki éppen tvt nézett. A tvben Orbán Viktor beszélt, és azt mondta ,hogy fenyeget minket a háború világszintű kiterjedése.

Ezután hozzátette,hogy “ jó lenne, ha nem így lenne”.

Mi erről a véleményetek? Őszintén megmondva én eléggé bef***stam, mert eddig mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy kb 1% esély van arra,hogy a konfliktus világháborúvá fajuljon.

Plusz ugye már nem egyszer hallottuk,hogy az elkövetkezendő 10 év a háborúk kora…

Mi a véleményetek erről?

Nem tudok forrást linkelni, mert most láttam a tvben, de még azt sem láttam melyik csatorna az…


2022. máj. 17. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom Brüsszel megint közeledik, és a főnök majd óriás poszterekkel jól megàllítja újra 🙄
2022. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem most!! :D köszi. De érdemi válaszokat is vàrok
2022. máj. 17. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most a kormány politikája a háborús semlegességről szól, azért riogat a háborúval, hogy a "semlegességre" ösztönözze a magyarokat, ezálltal a Fideszt támogassák. Egyébként nem teljesen f@szság, amiről beszél, hiszen van rá esély, hogy sajnos az lesz a jövő.
2022. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos itt érdemi válaszokat nem fogsz kapni.
2022. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne gondolkodj, csak cselekedj aszerint, amit őfelsége hőn áhított Órbán Viktor Miháj Miniszterelnök Úr mond.
2022. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!