Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor ez pofára esés a...

Most akkor ez pofára esés a fideszeseknek, hogy Novák K. oroszellenes, míg. fidesz és a fideszesek oroszbarátok?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az orbáni pávatánc és nem szabad a szavaknak hinni fideszes politikustól?
2022. máj. 14. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Meg is válaszoltad a kérdést a kifejtéseddel...
2022. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Orbáni pávatánc. Már ez megy a háború eleje óta sőt régebb óta is.
2022. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fsms ***** válasza:
69%
Fideszes akkor is hazudik, amikor kérdez. Sajnos ennek az egész ország issza a levét.
2022. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Fideszben is vannak akik inkább nyugathoz húznak, ha választani kéne, szerintem a 90% nyugaton kötne ki😃
2022. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

A fidesz szavazoknak ez pofaraeses! Novaknak igaza van.


Csodalkoztam hogy tudnak a fideszesek szeretni egy beteg diktatort aki bombaz mas orszagot. Milyen ember az ilyen?


Csalodtam emberekben. Novak Katalin gondolja jol, pedig nem vagyok fideszes


Putyin egy agresszor. O tamadta meg Ukrajnat es nem forditva.

2022. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
5os. Median kutatasok is igazoljak sajnos hogy a fideszeseken belul tul sok a Putyin rajongo :(
2022. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Molyember ***** válasza:
87%
Egy másik kérdésnél már írtam, hogy most majd azt mondják, hogy ők mindig is Ukrajna és a nyugat pártján álltak. Ötös személyében meg is érkezett az első. Még tovább is ment, miszerint nem ők, hanem a "maszopos" ismerősei az oroszbarátok. :D Hát, barátom, legyen így. Minden mindegy, csak húzzuk már ki a fejünket az orosz seggből, mert nagyon kényelmetlen.
2022. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Azèrt,mert valaki semleges,az mèg nem azt jelenti,hogy Putyin rajongó.
2022. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

8as. Xd


Ja. Azt fogjak mondani hogy ok mindig is az oroszok ellen voltak xd

2022. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Igazából ez nem feltétlen pávatánc. Egyszerűen muszáj az orbáni rendszernek kihátrálni Putyin mögül, de április előtt erre nem volt mód. Most, hogy az EP választásokig még 2 év, van idő a szavazóik agyát átkalibrálni oroszelleneségre. Annak idején az oroszbarát vonal beállítására is kellett némi idő, az eltávolodásra is kell. Várható volt, hogy Orbán lép az atlantisták felé, Navracsics visszatérése is ezt mutatja, csak a választások előtt erre nem volt lehetősége a túlbuzgó szavazótábora miatt, de most lesz idő.


Emellett ott van a Mi Hazánk is, akik pedig továbbra is tolhatják tövig az oroszbarát narratívákat, és az átállás miatt lemorzsolodó putyinfanokat nem a baloldali ellenzéki pártok, hanem fixen a Mi Hazánk fogja felszívni, ami jó a Fidesznek. Ki van ez találva. Nagyon nem vagyok fideszes, de ha tisztán szakmailag és nem morálisan nézem, nagyon komoly taktikai képessége van a NER-nek.

2022. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!