Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem morbid hogy pont ma...

Nem morbid hogy pont ma tartanak országos szirénapróbát Magyarországon? lesz pánik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem morbid, és nem lesz. Felőlem naponta is tartrhatnának.
2022. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de lesz. 11kor.
2022. máj. 9. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Elmehetnének a fenébe ezzel a formális bohóckodással, - ami csak arra jó, hogy feleslegesen zavarják vele az emberek nyugalmát! -Egyéb "értelme" ugyanis nincs!
2022. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem egyébként is csörömpölhetnek, mert érteni nem értem, mit pofáznak, - majd "elfárad a magnó"...
2022. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
ORbán előre tudja mikor indul az atom. Csak hogy fel tudjunk készülni mikor kell hirtelen menekülni.
2022. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Évente szokott lenni, eddig bármikor is feltűnt egyáltalán? A legtöbb helyen nem percekig szólatják, hanem csak pár másodpercre felpörgetik és leállítják, még mielőtt igazán hangos hangot adna ki. Csak tesztelik, hogy működik-e. Komolyabb teszt csak vegyiüzemek környékén szokott lenni, ahol nem csak sziréna van.
2022. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Paks környékén rendszeresen van próba. Egyszer egy tetőn dolgoztam, és megszólalt mellettem, majdnem leugrottam a tizedikről olyan hangja volt 2 méterről.
2022. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén nem értem a hisztit emiatt. Nálunk havonta ellenőrzik a szirénákat és itt tényleg mindenhol hallani. Inkább működjön jól amikor majd tényleg szükség lesz rá.
2022. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
én is pont ezt gondoltam, amit te kérdező. amúgy kivi leszek, most hallom-e majd (múlt hónapban alig valamit)
2022. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden hónap 2. hétfőjén ellenőrzik.

Amúgy csak morgató üzemmódban, most pont a háború miatt, hogy ne legyen pánik (nem hagyják felpörögni).

Engem a katonai repülők hangja sokkal jobban idegesít (bár már szerintem az utasszállítókat is annak hiszem, folyton fülelek).

2022. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!