Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered ez a "Dr. Miniszte...

Honnan ered ez a "Dr. Miniszterelnök úr" kifejezés?

Figyelt kérdés
Ki mondta ezt, vagy hol hangzott el? Mindenki mondja, de nem találtam erről forrást.

2022. máj. 9. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Orbán Viktor jogi doktor. Szakember.


Gyurcsány Ferencnek nincs szakmája sem. A főiskolai szakdolgozatát nem ő írta, az első házassága idején a sógoráét másolta le.

2022. máj. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valójában szimpla trollkodás amúgy itt van csak pár de az is lehet hogy mind egy helyről jön kérdés emg válasz ahol doktorozik meg hasonló címeket dobál elé.
2022. máj. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az orbánimádó kommentekből jön. Még régebben olvasgattam Orbán posztjai alatt a kommenteket és rengeteg nyugger vallott szerelmet orbánnak és tette oda a doktort a neve vagy a miniszterelnök szó elé. És ezek nem troll kommentek voltak. De lehet, hogy még mindig ezt csinálják a nénik, nekem már nincs gyomrom megnézni, de megteheti bárki, akit érdekel.
2022. máj. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Megadja Gábor használta először a Keménymag c. műsorban.

Onnan vették át sokan.

2022. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Orbán jogi egyetemet végzett, de nem írt doktori disszertációt. Ha lenne doktori címe, használná is, amilyen hiú.
2022. máj. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezt csak egy rögeszmés, beteg ember küldözgeti ide be azt a tévképzetét megélve, hogy ez vicces lehet valakinek is. Komolytalan bohóc!
2022. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sokan Puzsértól vették át, de gondolom ő is átvette.
2022. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a Mihályozás honnan jöhetett. Tényleg ez a harmadik neve, vagy csak trollkodásból kapott egy random harmadik nevet?
2022. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy troll.
2022. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Valahol olvastam, hogy Mihály a második neve, és ha született volna második fia, annak is a Mihály nevet szerette volna adni.

De nem használja, és én is csak a gyikon olvastam, gondolom troll írja.

2022. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!