Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy a világ...

Az miért van, hogy a világ kiemelkedő vezetői és európai vezetők oda-vissza látogatják a szomszédos országokat, Lengyelországot, Szlovákiát, Romániát, de Orbánhoz senki be nem teszi a lábát?

Figyelt kérdés

Még Biden felesége is Romániát és Szlovákiát választja jelzésértékű látogatásként. Orbánra senki nem kíváncsi.

Ennyire elszigetelt lett Orbán? Mi lehet az oka? Ennek a magyar emberek, magyar családok isszák meg majd a levét?



2022. máj. 8. 01:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

08:04 válasz:

te, fideszes, már csak tudod, hogy kell ;-)

2022. máj. 8. 13:45
 12/18 A kérdező kommentje:

06:54 válaszoló:


1.

A kérdés Orbánról szól, nem "libbantakról"


2.

Kik azok a "libbanktak"?


3.

Ha az ellenzékre gondolsz, tudod-e, hogy megsértesz több millió magyar nemzettestvért?


4.

Tegyük fel, hogy az ellenzéket nevezet libbantaknak. Miért kellene egy a világon vezető politikusnak egy demokratikus országban az ellenzéket meglátogatnia, a kormányt kihagyva?

Diktatorikus, elnyomott rendszer ellenzékével szoktak találkozni a világ civilizált politikusai találkozni.

sak nem azt akarod mondani, hogy Magyarország nem demokratikus?

Öngól :-)


Öngól.

2022. máj. 8. 13:49
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

#12

Egyrészt nem vagyok fideszes. Másrészt mindenki tudja hogyan kell, aki használja is a fejét. Jelen helyzetben úgy kell, hogy az összes, a helyzetre vonatkozó statisztikai adatot figyelembe veszel, és ha vannak adatok amik ellentmondanak a hipotézisednek, akkor elveted azt, mivel hogy bebizonyosodott, hogy tévedtél.

És persze vannak a hozzád hasonló emberek is, akik csupán az adatokból számukra kedvezőeket veszik figyelembe, ezzel kreálva egy hamis statisztikát, majd levonnak belőle egy hibás következtetést.

2022. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mi lenne a "félremagyarázás" abban, hogy Biden, a német államfő, de még csak egy elnök felesége is messze elkerüli Orbánt!


Mondom, a tifajtátok már csak felismeri :-)

Le sem tudnád tagadni a fideszességedet. Nem kell azt szégyellni.

2022. máj. 8. 13:57
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Az a félremagyarázás, hogy hazug módon úgy teszel, mintha csak azok lennének a "világ kiemelkedő vezetői és európai vezetők", akik a közelmúltban nem találkoztak Orbánnal.


A fideszesség meg nem azt jelenti, hogy nem nyalja be a provokatív hülyeséged, szóval nem, továbbra sem vagyok fideszes.

2022. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Bárhogy is vergődsz, butaságokat írsz. Mutasd meg, hol írtam hazug módon azt, hogy "csak azok lennének a "világ kiemelkedő vezetői és európai vezetők", akik a közelmúltban nem találkoztak Orbánnal."


És igen, így van, a fideszesség azt is jelenti, hogy benyalja a FIDESZ propagandagépezetének provokatív hülyeségeit. Lehet, hogy csak látens fideszes vagy, de a tények azok tények. Bolsonaro továbbra sem tartható a világ vezető politikusának.

2022. máj. 8. 15:30
 17/18 anonim ***** válasza:

"És igen, így van, a fideszesség azt is jelenti, hogy benyalja a FIDESZ propagandagépezetének provokatív hülyeségeit"

Miért, mit nyaltam be? Csak a te hamis érvelésedre mutattam rá, egy szót nem szóltam semmi másról.


"Bolsonaro továbbra sem tartható a világ vezető politikusának."

Csak épp a világ 12. legnagyobb gazdasági nagyhatalmáról van szó. De ugye pont erről beszéltem, ez a mazsolázgatás. Hogy te önkényesen válogatsz az adatok közt, és csak azt veszed figyelembe ami megfelel az előzetes elképzelésednek, ezzel hamisítva a kapott eredményt.

2022. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs jelentőség, - számos költséggel kevesebb!

Az egész művelet amúgy is csak egy nyálaskodó seggnyaló parti szintjét képviseli, - előrébb senki ügyét nem viszi, csak semmitmondó, kölcsönös vállveregetés a semmire.

2022. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!