Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a cigányság helyzetèt?

Figyelt kérdés

Bele értve a nagyszámú bűnözèst amit ezen kisebbség követ el. A rasszizmust mind két oldalról és a szegregációt.


90' óta száz milliárdok folytak el feleslegesen, és csak nagyobb lett a szakadék. Bár az is igaz egyre több a vegyes házasság....


Úgy gondolom hogy nehéz lenne és nem is akar be olvadni a cigányság, ezzel nincs is baj. De a magyar néppel és országgal teljes lojalitásban legyenek (fordítva is!) és népi patriótizmust érrezzenek az ország irányában. Tehát ők magyarok azon belül cigányok/romák azaz romungrók.

Kinek mi a véleménye erről? Vannak esetleg itt romák/cigányok? Remélem nem sértő amit írtam.🤗🤜



2022. máj. 4. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Balhé nem volt, csak egyes túlkultúrált hozzászólók népirtást javasoltak megoldásként, kényes történelmi eseményeket emlegetve.
2022. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tudom kik a romungrók! A lényeg az hogy az összes törzs, kaszt, fáj nem tudom minek nevezik... De egy legyen és ez a romungró legyen, ebbe az összes magyarul beszélő azaz anyanyelvkènt használó Kárpát medencei cigányság benne legyen.

Ez persze csak saját gondolat...

2022. máj. 4. 12:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Kasztrálással.2 gyerek után.
2022. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!