Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Farkasházy szerint azért...

Farkasházy szerint azért kapott ki a baloldal, mert a plakátjaikon kisebb volt a jelőltjeik feje. Ez döntött végül! Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Itt ha a posztjában megnézed valóban nagyobb a feje minden Fideszes jelöltnek a baloldaliaknak, pedig minden kisebb fej látható, amit az emberek tudat alatt a "kisebb aggyal" asszociálnak : [link]


"Amikor a kampány első napjaiban megláttam ezeket az arcokat az utcán, rögtön tudtam, vége mindennek. Az a kampánycsapat, amelyik ekkora szarvashibát vét, az mindenre képes, számos jelét már korábban is látni lehetett..." Farkasházy.


Mondjuk 2010-ben ezzel vesztett Gyurcsány : [link]


Mi lehet az igazság? [link]



2022. ápr. 28. 19:08
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy humorizál?
2022. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Sok évvel ezelőtt egy edző arra fogta csapata vereségét,hogy frontérzékenyek a játékosok ezért kaptak ki.

Falmelléki duma és színvonal vagy tényleg csak humorizál.

2022. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
A 2010-es Gyurcsány-plakátot ábrázoló képen szakadok. :D Én is láttam egy ilyet, de az nem borította be az egész lakóházat.
2022. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az a zuglói toronyépületen feszülő Gyurcsány plakát 2006-os. 2010-ben már elhúzta a bélést.
2022. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Ha akkora feje lett volna, hogy eltakarta volna a templomot, akkor se tudtuk volna, hogy kifene. A környéken se mutatkozott. Egyszer bedobtak egy kis szórólapot, hogy a … közös jelöltje, szavazzunk rá. Szinte semmit nem lehet találni róla a neten sem. A képe lett, volt, eltűnt.
2022. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben nem Gyurcsány volt az MSZP miniszterelnök-jelöltje...
2022. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Farkasházy egy őskövület szoci, aki kétségbeesetten próbálja önmaga előtt is magyarázni a megmagyarázhatatlant. Hallottam én már olyat is, hogy az ellenzéki szavazók vannak többségben, csak nem mentek el szavazni a rossz idő miatt :DD
2022. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem! Ugyanis,ha egyetlen plakát sem lett volna kint,de jobb ajánlata lett volna az Összefogásnak,akkor nem dr.O
2022. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
Orbán Viktor alakított volna Kormányt! Vagyis,az volt az ajánlat,hogy piaci áron lesz a rezsi,13.havi nyugdíj és az adócsökkentések visszavonása mellett. Szemben a Kormány ajánlatával. Egyébként,aki elmegy szavazni,annak a fele tudja,hogy kire,a maradék 50 százalék,90 százaléka,meg azt tudja,hogy kire,nem szavazna. Vagyis,max 5 százalékot érdekel,hogy kinek milyen plakátja van.
2022. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Farkasházy kifejezetten arról hírhedt, hogy humorista létére kimondottan humortalan. Valszeg csak viccelni próbált
2022. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!