Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon magasabb...

Magyarországon magasabb színvonalon élnek az emberek mint Szerbiában? Ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nézőpont kérdése. Ha egy baloldalit kérdezel, akkor azt mondják, hogy Ruandában is jobb az élet. Ha egy fideszest, akkor ő azt fogja mondani, hogy az osztrákok nyomában vagyunk. Amúgy jobb az élet Magyarországon, mint Romániában, Szerbiában, Horvátországban, Szlovákiában, Szerbiában.
2022. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerbia szegényebb ország, mint Románia vagy Bulgária. Szóval Magyarországon minden bizonnyal magasabb az életszínvonal, nem is kicsivel.
2022. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 felkelhetetle ***** válasza:
100%

Én vajdasági vagyok (ami Szerbia legfejlettebb része), amikor először jártam Magyarországon, kb 10 éve, olyan érzés volt gyerek fejjel, mintha előreutazottam volna az időben, sokkal modernebb volt infrastrukturálisan minden. Egyébként igen, Magyarországon sokkal magasabb színvonalon élnek az emberek, viszont a politikai rendszer szinte teljes mértékben ugyanaz.

Nem tudom, hogy hogyan lehet megválaszolni azt a kérdést mennyivel.

2022. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy kiket hasonlít össze az ember. Nyilván egy rózsadombi milliomos jobban él egy borsodi nyomortelep, vagy egy átlag kisnyugdíjas épp, hogy nem hal éhen hónap végén.
2022. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szlovákia rég lehagyott minket, és már évek óta eurójuk van. Horvátország is most csatlakozik az eurózónához, és már Románia is jobban áll mint mi. Kérdezz meg egy ott élő magyart, hogy revíziós népszavazás esetén, hova akarna tartozni? A többség maradna ott, mett ott nincs egy ilyen oltári korrupt, kiszámíthatatlan diktatórikus rendszer. Ha ott probléma van a kormánnyal, addig tüntetnek míg megbukik. Szerbiával szemben az egyetlen előnyünk, hogy eus tagállam vagyunk. Ők is pillanatok alatt leköröznek, ha bejutnak az euba.
2022. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez egy retardált marhaság.
2022. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!