Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Vona Gábornak...

Igaza van Vona Gábornak abban, hogy Donáth Anna lehet az ellenzék új vezetője?

Figyelt kérdés

[link]

Mondjuk Vona korábban az előválasztáson Jakabot simán az első 3-ba várta...

Amennyire be szoktak jön ezek az elemzések, előfordulhat hogy a nyári tisztújításon már Orosz Anna (vagy Fekete-Győr) lesz a Momentum elnöke...



2022. ápr. 20. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Akkor érik az újabb 2/3-ad forever!
2022. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Pedig azt hittem már makizajnál nincs lejjebb.....Igaz én fletónál is azt hittem, aztán az élet kijózanít😂
2022. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Akkor először Donáth Anna érje el, hogy a Momentum népszerűsége a DK vagy a Mi Hazánk környékére feljöjjön.

Két év múlva lesz EP-választás, addigra mindenki összeszedheti magát és megmutathatja, hány szavazót tud mozgósítani.

Utána térjünk vissza erre a kérdésre.

(Sejtésem szerint a Momentum közelében sem lesz a fenti két pártnak.)

2022. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor először Donáth Anna érje el, hogy a Momentum népszerűsége a DK vagy a Mi Hazánk környékére feljöjjön."


:-)))))))))))))))))))))


Ez jó! A Mi Hazánk! :-)))) Nehogy már 5-6%-ra vigye le a Momentum népszerűségét, mert én magam nyírom ki!

2022. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy mint nő szimpi nekem, de olyan hülye dumát, mint ami neki van ritkán hallani.

Én inkább azt javasolnám, hogy nagyformátumú politikusokat kellene felvonultatni a baloldalnak, komoly embereket, komoly szakmai múlttal, ha itt valaha még labdába szeretne rúgni. Az igaz, hogy ilyen nem nagyon van nekik. Tulképp végig lehet próbálgatni az összes nímandot 4 évente😄

2022. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Donáth Annának sokat kell még "öregednie" a feladathoz. Még nem elég érett rá.
2022. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
#4 A Momentum támogatottsága, 3%-os. A Mi Hazánkè 6%-os. A lilàk, ha egyedül indultak volna, akkor Parlamentbe se kerültek volna.
2022. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Balufiú: honnan vetted ezt a 3%-ot?
2022. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Nincs igaza, mert az ellenzék sokszínű. Szerintem Gyurcsány, Márki-Zay inkább lesznek az ellenzék vezetői, Donáth Anna támogatottságban Toroczkaival van egy szinten.
2022. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

9-es: Márki-Zay egy kivételes pillanatban kapott egy lehetőséget, mellyel (most mindegy, hogy mi és ki miatt) nem tudott élni.

Szerintem nem lesz ő már soha az ellenzék vezetője.

Viszont az előválasztás megmutatta, hogy Dobrev sem tud lenni, pont Gyurcsány miatt.

2022. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!