Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc a 2024-es...

Gyurcsány Ferenc a 2024-es EP-választáson leszámol az összes ellenzéki párttal és Orbán egyedüli kihívójává lép majd elő?

Figyelt kérdés

Övé a legerősebb ellenzéki párt a Parlamentben, és neki van egyedül országos szervezeti háttere.

Az EP-választáson a 21 mandátumból várható eloszlása ezért:

Fidesz-KDNP 13

DK 6 (!)

Momentum 1

Mi Hazánk 1

MKKP 0

Márki-Zay új pártja 0

MSZP 0

Jobbik 0

LMP 0

Párbeszéd 0

Ezt követően Gyurcsány felkészülhet 2026-os Orbán elleni párharcára.



2022. ápr. 19. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szerintem DK 5; Mi Hazánk 2 reálisabb, a többi passzol.
2022. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#10: Jó, látom úgyis őt fogod pártolni. Szerintem egyértelmű, hogy Gyurcsánnyal nem lehet választást nyerni, de ahogy gondolod. Amint mondtam, nekem mindegy, elviselek még 1-2 Fidesz kétharmadot. Legalább a kutyák bejutnak.
2022. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Kétségtelen, hogy a nem dk-s ellenzékiek egy része egy DK-Fidesz versenyben a DK mellé állna, egy másik (több százezres, talán milliós) része viszont soha nem fog a Fidesz és DK között választani.


Az kétségtelen, hogy a Jobbikot, MSzP-t, Párbeszédet, LMP-t eltemethetjük (utóbbi 3-at idáig is csak lélegeztetőgépen tartottuk). A Momentum nem bivalyerős, de köszöni szépen jól van. A Kétfarkú Kutyapárt pedig szintén köszöni szépen, indulni fog.

2022. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!