Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önök szerint melyik a legfeles...

Önök szerint melyik a legfeleslegesebb párt?

Figyelt kérdés
Önök szerint melyik az a párt amelyre a legkevésbé van igény,de mégis jelen van a fősodratú politikában?

2022. ápr. 18. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

A választás eredményének ismeretében vicces a szavazás állása.

Vergődjetek még, imádom.🧡

2022. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Fidesz, Mi Hazánk (esetleg még a Munkáspárt) kivételével az összes párt fölösleges.

Ha az előbbi két vagy három párt maradna a parlamentben, akkor végre értelmes viták lennének, és nem az lenne a kérdés, hogy megvédjük-e az országot, hanem hogy hogyan.

Erről a 3 pártról és a vezetőiról tudom csak elhinni, hogy tényleg jót akarnak az országnak, csak persze mindegyik máshogy képzeli el.


Számomra az ideális parlament a következő lenne:

2/3 Fidesz

1/6 Mi Hazánk

1/6 Munkáspárt


Vagy


2/3 Fidesz

1/3 Mi Hazánk.


A többi kuka.

2022. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
A legkártékonyabb viszont biztosan a Fidesz.
2022. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kancácska ***** válasza:
44%
Ez az oldal egy álomvilág. Kamu kérdések, idióta válaszok mennek évek óta. Egy virtuális buborék, ahol a fidesz ellenesek szellemi maszturbálást végezhetnek és legalább ilyen és hasonló kérdések tucatjával kielégülhetnek. Plusz ahol fidesz szavazót, vagy fideszes véleményt látnak, ott ezerrel lehet lepontozni, némi elégtétel gyanánt. Miközben amikor a gépet kikapcsolja, kilép, akkor a való világ jól pofán vágja. Tetszettek volna szavazni menni, tetszettek volna sokkal többen lenni, tetszettek volna hitelesebbek lenni. El kellett volna menni aktivistának, megszólítani emberek százezreit és vinni szavazni. De nem baj. Mint egy videójátékban, itt mehet a virtuális kielégülés, aztán 4 év múlva meg lesz 3,5 millió fidesz szavazó 1 millió mihazánkos mellett. A maradékon osztozhatnak a többiek ;) Én szóltam, megsértődni lehet, lepontozni kötelező :D
2022. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
A ti gatyátok
2022. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés az volt, hogy melyik a legfeleslegesebb párt, nem az, hogy melyik nem szimpatikus.


Sorrendet nem tennék, de itt vannak a szerintem felesleges pártok listája:


MSZP - egy szűrés után tódulhatna a DK-ba.

LMP - minek két zöld párt, tódulhatna a Párbeszédbe

Mi Hazánk - Tódulhatna a Fideszbe

KDNP - tódulhatna a Fideszbe

Munkáspárt, ISZOM - megszűnhetne

MOMO - megszűnhetne az összes többi kamupárttal együtt

MLP - megszűnhetne

Kutyapárt - tódulhatna a Momentumba, vagy a Párbeszédbe

2022. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

"Ez az oldal egy álomvilág. Kamu kérdések, idióta válaszok mennek évek óta. Egy virtuális buborék, ahol a fidesz ellenesek szellemi maszturbálást végezhetnek és legalább ilyen és hasonló kérdések tucatjával kielégülhetnek. Plusz ahol fidesz szavazót, vagy fideszes véleményt látnak, ott ezerrel lehet lepontozni, némi elégtétel gyanánt. Miközben amikor a gépet kikapcsolja, kilép, akkor a való világ jól pofán vágja. Tetszettek volna szavazni menni, tetszettek volna sokkal többen lenni, tetszettek volna hitelesebbek lenni. El kellett volna menni aktivistának, megszólítani emberek százezreit és vinni szavazni. De nem baj. Mint egy videójátékban, itt mehet a virtuális kielégülés, aztán 4 év múlva meg lesz 3,5 millió fidesz szavazó 1 millió mihazánkos mellett. A maradékon osztozhatnak a többiek ;) Én szóltam, megsértődni lehet, lepontozni kötelező :D"


Tudod az tény, hogy a Fideszre több ember szavazott. Viszont az is tény, hogy a Fidesz rendkívül sokat lopott, rombolta a demokráciát, nem ad rendes körülményeket sem a tanároknak, sem az orvosoknak. Persze sorolni lehetne még a problémákat estig. Tudod, hogy mi az igazán vicces? Hogy egy ilyen korrupt, álszent, hazug banda ilyen fölényesen nyer 12 év lopás és hazudozás után, mikor programjuk sem volt és már vagy 4 éve folyamatosan gyűlölködnek. Magyarország egy segg hülye ország és ez a demokrácia szégyene ez az ország.

2022. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

MKKP.

Ravasz volt a "kérdés", de attól még tudom a helyes választ.

2022. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!